total descendants::0 total children::0 |
no ved ja chapem, prečo sa to deťom páči čo nechápem je prečo na tom tak všetci nefičali už skôr napr ja - som ročník 84 a nepamätám si, že by okolo krtka bol taký kult ako je tomu posledných 10 rokov krtek ve snu :D tam je takých viac - čo len čumím, že kde na to ten Miller chodil |
| |||||||||||||||||||||||