total descendants::0 total children::0 |
inajdolezitejsia otazka je, co je tvoj ciel ? domace fotky pre beznych ludi, co si ich vacsinou budu pozerat na nekalibrovych srotoch? domaci print, alebo bezne fotolaby? imho netreba riesit profi print uz je nieco ine, ale tam uz sme v uplne inych sumach nasim mansurov ma k tomu pekny clanok : https://photographylife.com/what-is-30-bit-photography-workflow also http://www.dpreview.com/forums/thread/3538545 |
| |||||||||||||||||||||||