login::
pass::
name::
id::
node:
Re[3]: 28.01.2015-16:09:39
template:
4
parent:
Re[2]: 28.01.2015-16:09:39
owner:
ode
viewed by:
created:
04.02.2015 - 13:55:42
cwbe coordinatez
:
101
63539
63556
63998
7823633
7823636
7823673
7830667
ABSOLUT
K
YBERIA
permissions
you:
r,
system:
public
net:
yes
⠪
neurons
stats
|
by_visit
|
by_K
source
tiamat
K
|
my_K
|
given_K
last
commanders
polls
total descendants::1
total children::1
show[
2
|
3
]
flat
ak to nájdeš velmi by ma to zaujímalo! verím že to je možné.
title/content
title
content
user
000001010006353900063556000639980782363307823636078236730783066707831106
04.02.2015 - 20:19:57
, level: 1,
UP
NEW
Re[4]: 28.01.2015-16:09:39
zhruba sa tam jedna o to, ze rano a vecer sa mozes pozerat do slnka urcity usek casu, cim vpustis viac svetla do lebky, v ktorej v podstate vacsinou temno.
potom si daval vodu do zavaraninovych poharov, ktoru nejak nechaval na svetle nejakodu dobu , asi nabit, alebo co.
jedol minimalne.
ale to s tym, ze jeden nejedol tak, to bol nejaky asi indicky (asi preto, lebo to mam z pocutia - necital som to) muz, ktory povedal, ze je cas na to, aby ludia dostali informacie o tomto sungazingu. bol aj na univerzitach, kde ho pozorovali a nejedol.
myslim ze nejedol velmi dlho. mozno aj rok ? alebo dlhzsie?
je pre mna teraz tazke stretnut sa s tym kamosom. musim ho niekde vypatrat. nemam cislo.