cwbe coordinatez:
809096
7724945
7773850

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
commanders
polls

total descendants::0
total children::0
show[ 2 | 3] flat


Ľudia,

prevezmime zodpovednosť za svoje rozhodnutia, (myšlienky, slová, činy, telo, energiu, ...) a prestaňme odovzdávať moc "odborníkom" ako sú politici, ekonómovia, vedci, učitelia, lekári, kňazi, šéfovia, rodičia, či iní "jasnovidci", ktorí "zaručene poznajú pravdu" a "vedia čo je pre nás najlepšie".

To že odovzdáme svoju moc, neznamená, že sa zbavíme následkov vykonaných rozhodnutí, tie nesieme stále rovnako, akurát za rozhodnutia druhých, ktoré sú na ich duchovnej úrovni a v ich pozadí sú často, väčšinou nevedome, egoistické motívy (zarobiť na živobytie, udržať si postavenie, získať ešte viac moci, a pod.) a vôbec nie záujem o dobro všetkých alebo dokonca vaše osobné.

Nebojme sa rozhodovať sami za seba. Nie sú dobré a zlé Rozhodnutia. Každé Rozhodnutie prináša Skúsenosť a v nej Poučenie. Ak však odovzdáme svoju Moc, stávame sa členmi stáda, ktoré vedie príslovečný vôl a zbavíme sa pri tom možnosti riadiť svoju Cestu a Rásť z našich vlastných Rozhodnutí, čo je zmyslom Hry zvanej Život v Dimenzii Slobodnej Vôle.

Žime svoj život podľa seba. Riaďme sa svojim vlastným Srdcom. Svojim vlastným Vedomím a Svedomím.

A uvedomme si tiež, že sme tvorcami vlastného osudu a žneme presne to čo sme zasiali. Taký je Vesmírny Zákon. Nikto iný nemôže za našu situáciu, druhí nám len ukazujú to čo je už v nás. Nesúďme ich preto, ani neviňme, ale prijmime, odpustime a poďakujme.

Aloha