total descendants::6 total children::2 |
Sliste posadka! mame dalsieho clena na konzole. Takze sme konecne styria! mozme dat konecne dajake pvp Kto by ste chceli cez sviatky zahrat wolf_pack alebo iny multyplaya, zapiste sa PODTOTO alebo do fora kdekolvek. Ako klan ziskame moar xps a booty Moj navrh je napr 23decembra o 18ej na hodku, ale prisposobim sa e:mno nikto nieje online :D tak hadam inokedy |
| |||||||||||||||||||||||||