total descendants::27 total children::2 |
ano a za vysetrenie na nimi urceny termin 10e, inak si mozes pockat tak asi 5 hodin v cakarni, kym ta zobere. Ten moj (Dr. Janek, Samorin) mal v cakarni kameru, takze to asi mal presne vyratane. Plus viacero vchodov do ambulancie, aby tam pocas ordinacnych hodin ani nemusel byt, pokial nema objednane pacientky. Za vytlacenie snimky zo sona bez hanby pytal 5 eur. A to aj ked tam bola len cast hlavy. Ale asi k tomu tvojmu budes chodit aj nadalej, takze zbytocne sa tu rozculujes, tym nic nezmenis. 50e za zistenie pohlavia sa mi tiez nezda moc kosher, ale jak myslis.. Kto na to ma, nech kludne plati. |
| |||||||||||||||||||||||