cwbe coordinatez:
101
63564
63566
2503475
7052005

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
K|my_K|given_K
last
commanders
polls

total descendants::4
total children::3
show[ 2 | 3] flat


Caute. Potrebujem kupit navleky a nemam ziadne skusenosti. Rad by som ich vyuzival teraz na snah ako doplnok ku goracovym nohaviciam a v lete na rosu.

Predstavujem si to tak za 20~30 eur co je bezna cena. Nech su take univerzalnejsie....




  • 000001010006356400063566025034750705200507052672
    pajkus 12.02.2013 - 19:29:11 level: 1 UP New
    Lacne navleky sa mi neosvedcili, lebo som vzdy rychlo dotrhal aj spodnu gumicku, aj vrchne stahovadlo.. Mal som drahsie Salewa a aj Mammut a tie su v pohode. Ohladne kondenzovania su podla mna vsetky nanic, treba tento problem vyriesit systemovo a skialpovat bez navlekov namiesto pesochodenia :)
    more children: (1)
  • 000001010006356400063566025034750705200507052146
    dumi 12.02.2013 - 14:51:28 level: 1 UP [2K] New
    moje skúsenosti:
    - netreba nepremokavú vrstvu, noha sa mi totiž vždy pod návlekom aj tak spotí
    - nekupoval by som nylónové, či ako sa to volá, radšej niečo tvrdé (napr. celocordurové), zopár nechcených kopov mačkou vďaka tomu ostalo na povrchu a nie zabodnutých v lýtku
    - gumička popod nohu musí byť nastavovateľná a pevná (ideál napr. oceľové lanko)
    - zips alebo aký už je zapínací systém musí byť ukončený poistným bodom (gombík, klipsa abo tak), inak sa môžu začať rozopínať
  • 000001010006356400063566025034750705200507052134
    barabas 12.02.2013 - 14:47:20 (modif: 12.02.2013 - 14:47:59) level: 1 UP New Content changed
    v hudy mali outdoor design za rozumne prachy, ma to membranu, cize sa to nebude kondenzovat...
    kup len daco co trocha dycha, lebo sa ti nakondenzuje, potom zas zmrzne atd...