total descendants::2 total children::1 |
V pohode. So Staminom sa nepoznám, ale evidentne sme sa aj tak pochopili. :) Ono, jedným z hlavných problémov internetovej komunikácie je, že tam absentuje ne-/para- verbálna zložka a ostáva len čistý text. Potom môžu vznikať takéto dezinterpretácie, že opačná strana si tam priradí a interpretuje zafarbenia, ktoré v tom texte nie sú a ani jeho pisateľ ich tak nemyslel. Viem, mám dosť divný zmysel humor, ktorý občas takéto nedorozumenia môže len podporovať. Takže aj ja sa ospravedlňujem, pokiaľ bolo niečo pochopené tak ako som to nemyslel. Nabudúce keď sa stretneme ťa môžem pozvať na niečo a vysvetlíme si to irl, ak chceš. :) Tyhlety aféry člověka jenom obtěžujou. Já by ty onternety zakázal. :) |
| |||||||||||||||||||||||