cwbe coordinatez:
101
63539
63556
3640770
6483583

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
K|my_K|given_K
last
commanders
polls

total descendants::21
total children::6
show[ 2 | 3] flat


potrebujem poradit dobru kozmetiku, hlavne krem a k nemu by som si uz nasla cistiace zalezitosti, pouzivala som vichy normaderm , velmi fajn mi bol na plet, ale uz ho uzivam dlho a vraj sa i krem ma menit :) potrebujem nieco co ma viac ucinkov, vylepsuje vzhad pleti, posobi proti nedokonalostiam, akne a podobne . proste nejaky fajn zazrak :D

any ideas? rozmyslam aj nad biodermou, ale je tam tolko veci, ze si neviem vybrat.
moze to byt ofc aj cokolvek ine ;) kludne aj bio a eko :D

dik za kazdu radu.

*Light up, light up
As if you have a choice*




000001010006353900063556036407700648358306490048
chelly
 chelly      08.02.2012 - 14:44:54 , level: 1, UP   NEW
u mna tiez vyhrava avene (cleanance)

000001010006353900063556036407700648358306485243
tatec
 tatec      06.02.2012 - 12:10:02 , level: 1, UP   NEW
ja som mala taký problém pri biodere, nevedela som čo si odtiaľ vybrať. A tak som sa v lekárňach popýtala na vzorky a skúšam čo najviac sadne:) aj keď neviem či to je zrovna najlepšie pre tú pleť keď takto experimentujem

000001010006353900063556036407700648358306485209
deathangel
 deathangel      06.02.2012 - 11:55:29 , level: 1, UP   NEW
avene, bioderma. Zarucena kvalita, zohnatelne v lekarni, vela druhov kremov/vodiciek atd na rozne typy pleti. V lekarni maju aj letaciky, pripadne sa treba popytat.

00000101000635390006355603640770064835830648520906485273
laume
 laume      06.02.2012 - 12:31:53 (modif: 06.02.2012 - 12:39:48), level: 2, UP   NEW !!CONTENT CHANGED!!
napriklad ja mam atopicku suchu pokozku a bioderma (aj hocaka) je pre mna zla. zo vsetkeho mam na tvari suche a cervene flaky.
jedine co mozem mat je obyc. nivea vyzivny krem (ten s ruzovym vrchnakom) a infadolan pri krizovych stavoch :P

ale treba vyskusat, skroro vsade venuju vzorky. to je super.

000001010006353900063556036407700648358306483786
AmIprincess?
 AmIprincess?      05.02.2012 - 14:23:40 , level: 1, UP   NEW
kozmetika Avene...tiez z termalnej vody z Francuzska, velmi spokojna som, dlho som hladala daco co by mi sadlo...

000001010006353900063556036407700648358306483629
Iluviel
 Iluviel      05.02.2012 - 13:00:20 , level: 1, UP   NEW
Saloos jednoznačne!
Ja ich oslavujem všade kde sa baby pýtajú na kozmetiku, lebo som ozaj spoko.
Nielenže je to bio, ale je to zložené a) z bambuckého masla (naštuduj si, zázrak sám o sebe!) alebo b) z vzácnych rastlinných olejov (konopný, makadamiový, pupalkový atď atď). A keďže sa držím zásady "nedávaj si na telo nič, čo by si nezjedla" tak je to zatim pre mňa jediná voľba kozmetiky. A majú všeličo :) Nielen krémy, ale aj odličovacie olejčeky, masážne, telové, všeličo no :) Skús pozrieť
www.saloos.sk

Ja od nich beriem normálne aj oleje akože na jedenie, napríklad bio pupalkový kvapkám mačke na mäsko občas (cca raz týždenne), je to zdravé nielen pre ľudí :)

00000101000635390006355603640770064835830648362906484289
ceruzka
 ceruzka      05.02.2012 - 19:51:14 , level: 2, UP   NEW
a daju sa tieto saloos veci aj kupit dakde v Ba, idealne v centre, nejaky bioshop alebo tak? alebo si to mozem len objednat cez online/shopy?

00000101000635390006355603640770064835830648362906483751
TheWhiteOne
 TheWhiteOne      05.02.2012 - 14:01:15 , level: 2, UP   NEW
to bambucké maslo, to je akože celotelový krém - a dávaš si to aj na pleť? dobre tomu rozumiem?

0000010100063539000635560364077006483583064836290648375106483763
Iluviel
 Iluviel      05.02.2012 - 14:08:56 , level: 3, UP   NEW
nie, ja si na pleť dávam LEN bambucké maslo, na telo oleje, vždy si kúpim jeden z týchto, momentálne mám jazmínový :)
http://www.saloos.sk/telove-a-masazne-oleje.html

A keď sa mi minie, tak mám v zálohe normálny úžitkový konopný olej.
Síce nevonia, ale všade ho chvália, že je mrte mrte liečivý a zdravý, takže fajn variácia :)

000001010006353900063556036407700648358306483629064837510648376306483814
TheWhiteOne
 TheWhiteOne      05.02.2012 - 14:39:43 , level: 4, UP   NEW
a nejaký ten olej na fejs si už mala? či to nie je príliš mastné/neupcháva póry...

00000101000635390006355603640770064835830648362906483751064837630648381406484112
sybila
 sybila      05.02.2012 - 17:58:09 [1K] , level: 5, UP   NEW
oleje neupchavaju pory. praveze ich plet ovela lepsie vstrebava ako kremy. ja momentalne pouzivam iba kokosovy olej na telo aj na ksicht a ako ekzematikovi sa mi obnovila samoregulacia pokozky, uz sa nemusim mazat kazdy den, nieto este kazde dve hodiny ako kedysi s kremom na ruky. kokosovy olej je protiplesnovy aj protizapalovy.

0000010100063539000635560364077006483583064836290648375106483763064838140648411206484161
Iluviel
 Iluviel      05.02.2012 - 18:40:57 , level: 6, UP   NEW
och kokosový olej!
som kúpila také menšie balenie (akože kuchynské, ale možno je to aj jedno)
bio kokosového oleja (dneska som ho dávala do banánového chlebíka, eňo ňuňo) a
tiež som si ho dávala na telo po sprchovaní, jedna báááááááseň <3
Ja si tie oleje proste neviem vynachváliť.
Trošku ma aj mrzí že tomu ľudia neveria, hlavne keď malým bábätkám mažeme celé telíčka
aj tváričky olejčekmi, ale pre dospelého to zrazu nie je vhodné? :-/

00000101000635390006355603640770064835830648362906483751064837630648381406483832
Iluviel
 Iluviel      05.02.2012 - 14:51:02 , level: 5, UP   NEW
mala, ale neviem či som dobrá "vzorka", lebo ja tieto vecae používam najmä
po kúpaní/sprchovaní a moja tvár je vtedy FAKT že suchá.
Čiže ja keby som si hocijaký olej vtedy dala na tvár, tak moja plať to vďačne vypije a vyzerá normálne.
Mne to nie je mastné dokonca ani na tele, kde teda nemám takú suchú pokožku,
daj tomu 5-10 minút na "vpitie" a je to super, nezanecháva to nič (len vôňu :)).

0000010100063539000635560364077006483583064836290648375106483763064838140648383206483845
TheWhiteOne
 TheWhiteOne      05.02.2012 - 14:57:11 , level: 6, UP   NEW
perfektné. už som aj objednala.

používam už asi rok dr.hauschka krém a v týchto mrazoch nefunguje tak, ako by mal. šúpem sa jak krab, svrbí ma všetko. idem skúsiť tieto tuto.
tiež sa krémujem ráno po sprche, kebyže sa nenatriem, umriem na suchoty.

ďakujem za tip!

000001010006353900063556036407700648358306483629064837510648376306483814064838320648384506483866
Iluviel
 Iluviel      05.02.2012 - 15:09:53 , level: 7, UP   NEW
super, dúfam, že ti to pomôže a že budeš spokojná :)

00000101000635390006355603640770064835830648362906483751064837630648381406483832064838450648386606483921
TheWhiteOne
 TheWhiteOne      05.02.2012 - 15:48:24 , level: 8, UP   NEW
kebyže nebudem, určite sa to dozvieš "]

0000010100063539000635560364077006483583064836290648375106483763064838140648383206483845064838660648392106483926
Iluviel
 Iluviel      05.02.2012 - 15:51:28 , level: 9, UP   NEW
teraz sa budem báť či som ti zle neporadila :)

00000101000635390006355603640770064835830648362906483740
alisea
 alisea      05.02.2012 - 13:54:36 (modif: 05.02.2012 - 13:57:35), level: 2, UP   NEW !!CONTENT CHANGED!!
jej, ja viem,mam rada velmi, ich poznam, vcera som vravela o nich kamoske, aj som si objednala na odlicovanie vcera levandulovy , mam tu par veci od nich, aj sprej aj vselico masazne , ale nemaju krem na tvar , ci maju a prehliadla som? lebo co s tyka tvare, tak som ich vobec neriesila.

*Light up, light up
As if you have a choice*

0000010100063539000635560364077006483583064836290648374006483762
Iluviel
 Iluviel      05.02.2012 - 14:07:35 , level: 3, UP   NEW
no ja na tvár používam ich 100% bambucké maslo. A myslím, že mi to pomáha veľmi :)
Prípadne špeciálne na pleť majú všetko toto:
http://www.saloos.sk/na-plet.html

Tie regeneračné pleťové oleje to je vlastne alternatíva k akémukoľvek pleťovému krému. Treba si oskúšať, že ktorý vyhovuje najviac, prípadne podľa popisu, čo chceš vlastne na pleti riešiť (žilky, suchá pleť atď) a ideš :)

000001010006353900063556036407700648358306483629064837400648376206483826
alisea
 alisea      05.02.2012 - 14:47:03 , level: 4, UP   NEW
no ja mam objednane toto http://www.bionatural.sk/balzam-vanilla-p-467.html ale nejak na plet som si to nemienila davat. a tiez toto mam na ceste domov http://www.bionatural.sk/levandula-hydrofilny-odlicovaci-olej-p-341.html je to na odlicovanie, pozerala som aj po tomto http://www.bionatural.sk/levandula-regeneracny-pletovy-olej-p-275.html ze to pouzijem po odliceni, ale nejak to ze to je olej ma od toho odradilo :D ta myslis ze namiesto kremu toto?

*Light up, light up
As if you have a choice*

000001010006353900063556036407700648358306483628
karkulka
 karkulka      05.02.2012 - 12:59:58 , level: 1, UP   NEW
Ja som spokojna s Clinique 3step skin care, ale rozmyslam o zmene, a pokukujem po La Roche Posay, ale mam ten isty problem - je tam toho mrte a neviem si vybrat:)