Da sa kupit napr. v ezoterickom shope Tara co je kusok od hodzovho namestia, smerom k staremu rozhlasu...Ale cena sa mi zda byt dost prehnana, myslim ze stoji priblizne 8eur za 100g balicek, pricom v irane ci uzbekistane som bezne kupoval kilo za 15 centov...
inac ja som mal celkom pri.jemny zazitok z inhalacie harmaly + konzumacie semienok granatovych jablcok (zevraj tiez obsahuju dmt?) + meditacie + cca 3 harmalovych semienok pozuvanych a prehltnutych, ale je mozne ze sa jednalo o placebo, utvrdene aj tym ze som cely experiment realizoval len nedaleko od miesta kde som tu harmalu nasiel (kopec Afrosiab, Samarkand...)
kazdopadne neodporucam harmalu jest, a uz duplom nie zut, a uz triplom nie vo vacsom ako malom mnozstve, pretoze ked si to neustrazis (maoi dieta, pripadne kompletny post) tak si koledujes o pruser z ktoreho sa uz nemusis prebudit.
Ked uz, tak skor inhalovat, prijemne voni (teda v pripade ze niesi "zly duch", tych naopak harmalovy dym desi)
viac o Harmale v mojej knihe ktora snad bude do par mesiacov vonku