login::
pass::
name::
id::
node:
Re[3]: Ja v Rime
template:
4
parent:
Re[2]: Ja v Rime
owner:
anna liza
viewed by:
created:
29.09.2011 - 08:48:55
cwbe coordinatez
:
101
792011
6077518
6242611
6242881
6242946
6243557
ABSOLUT
K
YBERIA
permissions
you:
r,
system:
public
net:
yes
⠪
neurons
stats
|
by_visit
|
by_K
source
tiamat
K
|
my_K
|
given_K
last
commanders
polls
total descendants::75
total children::3
1
❤️
show[
2
|
3
]
flat
suhlasim.. a ani to vtipne nie je (ci uz je id keso michalides alebo nie:)
title/content
title
content
user
0000010100792011060775180624261106242881062429460624355706245849
ππ
30.09.2011 - 10:24:34
, level: 1,
UP
NEW
Re[4]: Ja v Rime
:((
totálne nevtipné celé!
neser mi buzno, mám čuro
můžu tě zapichat do krku, pojď dolů
0000010100792011060775180624261106242881062429460624355706243913
miloxe
29.09.2011 - 11:06:26
, level: 1,
UP
NEW
Re[4]: Ja v Rime
je to úplne trápne a mali by to zakázať!
0000010100792011060775180624261106242881062429460624355706243707
Maverick_1
29.09.2011 - 09:50:53
, level: 1,
UP
NEW
Re[4]: Ja v Rime
A Michalides aj niekedy bol vtipny?
000001010079201106077518062426110624288106242946062435570624370706243722
anna liza
29.09.2011 - 09:58:14
(modif: 29.09.2011 - 10:18:27), level: 2,
UP
NEW
!!CONTENT CHANGED!!
Re[5]: Ja v Rime
jezis to kolko ma michalides tych altereg?
00000101007920110607751806242611062428810624294606243557062437070624372206244001
Maverick_1
29.09.2011 - 11:41:42
, level: 3,
UP
NEW
Re[6]: Ja v Rime
Kolko len chce.
00000101007920110607751806242611062428810624294606243557062437070624372206243819
kyberbubus
29.09.2011 - 10:29:38
[
1K
] , level: 3,
UP
NEW
Re[6]: Ja v Rime
chcel by som aspoň jedno pod stromček.)
×÷ßßß$ˇ~[☼◙ş→☻ü84ó♀ÇüŮń§►♫☺♀♂ć☺<\ˇ
0000010100792011060775180624261106242881062429460624355706243707062437220624381906243892
anna liza
29.09.2011 - 10:59:48
, level: 4,
UP
NEW
Re[7]: Ja v Rime
:) a ktore sa ti tak najviac paci?
000001010079201106077518062426110624288106242946062435570624370706243722062438190624389206243906
kyberbubus
29.09.2011 - 11:03:11
, level: 5,
UP
NEW
Re[8]: Ja v Rime
nejaké nepoužívané a zapadlé prachom by som bral; ale môžbyť aj nejaké čisté nepoškrvrnené vytvorené priamo pre mňa; potom s ním budem viesť siahodlhé filozofické dišputy a káčkovať sám proti sebe
×÷ßßß$ˇ~[☼◙ş→☻ü84ó♀ÇüŮń§►♫☺♀♂ć☺<\ˇ
00000101007920110607751806242611062428810624294606243557062437070624372206243819062438920624390606243930
anna liza
29.09.2011 - 11:12:25
, level: 6,
UP
NEW
Re[9]: Ja v Rime
no len ci nahodou nie je polka kybce v skutocnosti michalides..
mozno aj ja som michalides.
0000010100792011060775180624261106242881062429460624355706243707062437220624381906243892062439060624393006244320
lubomier.sk
29.09.2011 - 13:53:38
[
2K
] , level: 7,
UP
NEW
Re[10]: Ja v Rime
Posledné výskúmy preukázali, že nadpolovičná väčšina kyberie je michalides. :)
000001010079201106077518062426110624288106242946062435570624370706243722062438190624389206243906062439300624432006246164
slash
30.09.2011 - 12:53:46
, level: 8,
UP
NEW
Re[11]: Ja v Rime
zaujimave ze moj repost tvojho prispevku tolko zarobil...asi ta prilis vela ludi filtruje, to bolo tvojim cielom?
00000101007920110607751806242611062428810624294606243557062437070624372206243819062438920624390606243930062443200624616406246171
lubomier.sk
30.09.2011 - 12:57:13
, level: 9,
UP
NEW
Re[12]: Ja v Rime
Mojim cieľom si bolo vyjasniť, či to bol repost, alebo či sme mali rovnakú myšlienku. :)
To že ma tu mnoho ľudí filtruje a má tu predsudky všetkého možného druhu voči mojim príspevkom je pre mňa známy (a dobre overený) fakt. :)
Ale áno, je to zaujímavé. Stačí iné id-čko a hneď je aj filter iný, holt objektívna, tolerantná, nezávislá a hlavne uvedomelá komunita.
0000010100792011060775180624261106242881062429460624355706243707062437220624381906243892062439060624393006244320062461640624617106247199
bbs
30.09.2011 - 23:16:19
, level: 10,
UP
NEW
Re[13]: Ja v Rime
lol
proste tak ako sa prezentujes, tak ta ludia vnimaju..
ale ok, kludne to hod na komunitu
000001010079201106077518062426110624288106242946062435570624370706243722062438190624389206243906062439300624432006246164062461710624719906247255
lubomier.sk
01.10.2011 - 00:27:05
, level: 11,
UP
NEW
Re[14]: Ja v Rime
Ved ja to nijak nepopieram. Akurat tomu neprikladam vahu, takze sa tomu ani neprispsobujem. :) Akurat som sa zamyslel, mozno su to moje predsudky. Budem to sledovat. :)
0000010100792011060775180624261106242881062429460624355706243707062437220624381906243892062439060624393006244320062461640624617106246591
slash
30.09.2011 - 16:13:17
, level: 10,
UP
NEW
Re[13]: Ja v Rime
islo to do moonlogu - ocividne bolo prilis hlboko aby si to vsimli...tam sa veci kackovat vlastne ani nemaju... :/
tak to mas potvrdene znova :)
000001010079201106077518062426110624288106242946062435570624370706243722062438190624389206243906062439300624432006246164062461710624659106246606
lubomier.sk
30.09.2011 - 16:17:11
, level: 11,
UP
NEW
Re[14]: Ja v Rime
Kecy. :)
000001010079201106077518062426110624288106242946062435570624370706243722062438190624389206243906062439300624432006244372
q123
29.09.2011 - 14:13:45
, level: 8,
UP
NEW
Re[11]: Ja v Rime
tyvole, tak dufam, ze ja tiez nie som michalides. Ci? :)
kazdopadne fotky ukazuju na tohto panka
https://www.facebook.com/profile.php?id=1002830140
ale internety o nom nevedia nic. Take Otta mlci...
00000101007920110607751806242611062428810624294606243557062437070624372206243819062438920624390606243930062443200624437206244376
lubomier.sk
29.09.2011 - 14:16:28
, level: 9,
UP
NEW
Re[12]: Ja v Rime
Šanca že si michalides je viac ako 50%! Písali to na kybči, takže to musí byť pravda. :)
0000010100792011060775180624261106242881062429460624355706243707062437220624381906243892062439060624393006244320062443720624437606244391
q123
29.09.2011 - 14:21:32
, level: 10,
UP
NEW
Re[13]: Ja v Rime
no ale tym padom aj ty
takze obaja sme michalides, tak idem spolu na pivo, nie? :)
000001010079201106077518062426110624288106242946062435570624370706243722062438190624389206243906062439300624432006244372062443760624439106244490
lubomier.sk
29.09.2011 - 15:05:27
[
1K
] , level: 11,
UP
NEW
Re[14]: Ja v Rime
Ak sme nadpolovičná väčšina, tak to budeme aj viac ako len jeden michalides, IMHO tak 1,2-1,4mds. :)
000001010079201106077518062426110624288106242946062435570624370706243722062438190624389206243906062439300624432006244372062443760624439106244395
Dorian
29.09.2011 - 14:24:13
, level: 11,
UP
NEW
Re[14]: Ja v Rime
joj, toto nie prosim
nakladie ti este kadejake volne vztahy do hlavy
:D
00000101007920110607751806242611062428810624294606243557062437070624372206243819062438920624390606243930062443200624437206244376062443910624439506246311
Trilobite
30.09.2011 - 14:10:33
, level: 12,
UP
NEW
Re[15]: Ja v Rime
ale minimalne dva, tri...
0000010100792011060775180624261106242881062429460624355706243707062437220624381906243892062439060624393006244320062443720624437606244391062443950624631106246445
lubomier.sk
30.09.2011 - 15:11:04
, level: 13,
UP
NEW
Re[16]: Ja v Rime
Ale naozaj otvorené to je až od štyroch hore. Bezhlavá mrdačka každý deň. Hlavne s kurvami. To je to pravé čo ma saturuje a láka. :)
00000101007920110607751806242611062428810624294606243557062437070624372206243819062438920624390606243930062443200624437206244376062443910624439506244489
lubomier.sk
29.09.2011 - 15:04:33
, level: 12,
UP
NEW
Re[15]: Ja v Rime
Pozerám, že Ty už máš celkom naložené v hlave. (Predsudky). :)
0000010100792011060775180624261106242881062429460624355706243707062437220624381906243892062439060624393006244320062443720624437606244391062443950624448906246290
kuku
30.09.2011 - 13:55:46
, level: 13,
UP
NEW
Re[16]: Ja v Rime
to ked chcu byt ludia nasilu vtipni, to tak vyzera..
buhahaaaaaaa :D
.computer games do not affect kids.. if pacman had affected us as kids, we´d all be running around in darkened rooms, munching pills and listening to repetitive music..
000001010079201106077518062426110624288106242946062435570624370706243722062438190624389206243906062439300624432006244372062443760624439106244395062444890624629006246314
Dorian
30.09.2011 - 14:12:15
[
1K
] , level: 14,
UP
NEW
Re[17]: Ja v Rime
radšej nasilu vtipní, ako nasilu v pohode :)
00000101007920110607751806242611062428810624294606243557062437070624372206243819062438920624390606243930062443200624437206244376062443910624439506244489062462900624631406246400
rytier kozmoletu
30.09.2011 - 14:50:53
, level: 15,
UP
NEW
Re[18]: Ja v Rime
TOTO je to slovne spojenie na ktore som nevedel prist!
Vyzeram jak debil.
00000101007920110607751806242611062428810624294606243557062437070624372206243819062438920624390606243930062443200624437206244376062443910624439506244489062462900624631406246351
lubomier.sk
30.09.2011 - 14:34:51
, level: 15,
UP
NEW
Re[18]: Ja v Rime
Čo to tom prosím Ťa vieš? :)
0000010100792011060775180624261106242881062429460624355706243707062437220624381906243892062439060624393006244320062443720624437606244391062443950624448906246290062463140624635106246373
Dorian
30.09.2011 - 14:42:06
, level: 16,
UP
NEW
Re[19]: Ja v Rime
nejakí ste precitlivelí tuším obaja :)
000001010079201106077518062426110624288106242946062435570624370706243722062438190624389206243906062439300624432006244372062443760624439106244395062444890624629006246314062463510624637306246392
kuku
30.09.2011 - 14:48:37
, level: 17,
UP
NEW
Re[20]: Ja v Rime
jo, si nas dala uplne dole:D
.computer games do not affect kids.. if pacman had affected us as kids, we´d all be running around in darkened rooms, munching pills and listening to repetitive music..
00000101007920110607751806242611062428810624294606243557062437070624372206243819062438920624390606243930062443200624437206244376062443910624439506244489062462900624631406246351062463730624639206246407
Dorian
30.09.2011 - 14:52:56
[
3K
] , level: 18,
UP
NEW
Re[21]: Ja v Rime
ja neviem ani kto si, dievča
zrejme tá jedna z dvoch milovaných slobodných túžiacich po nových poznatkoch či ako to bolo
ale celkom milé ako si sem prišla znenazdajky prskať :)
0000010100792011060775180624261106242881062429460624355706243707062437220624381906243892062439060624393006244320062443720624437606244391062443950624448906246290062463140624635106246373062463920624640706246465
kuku
30.09.2011 - 15:19:35
, level: 19,
UP
NEW
Re[22]: Ja v Rime
.computer games do not affect kids.. if pacman had affected us as kids, we´d all be running around in darkened rooms, munching pills and listening to repetitive music..