total descendants::6 total children::1 |
ale co tu pleties socializmus, za sociku sme sa mali napicu a fsetko bolo "zle", to nevies? ;o) teraz, zijeme v uzasnej konzumnej spolocnosti a vsetkeho mame stale viac a viac a viac, dokonca viac nez naozaj potrebujeme. no nie je to uzasne? tak naco by sme setrili, recyklovali a vobec sa starali o to, ako to nase "zivotne prostredie" vyzera. uzasny pojem "nase zivotne prostredie", bezohladne pouzivame svoje okolie na to, aby sme prezili, ale to ci prezije aj nieco okolo nas, to uz nas tak velmi nezaujima. privlastnili a rozparecelovali sme si to fsetko a uz je to "nase". okrem toho, teraz mame ovela dolezitejsie problemy ako nejaku ekologiu a nemame na nieco take ani peniaze. musime najprv postavit este viac priemyselnych parkov a obrovskych tovarni, nech to tu riadne fici. |
| |||||||||||||||||||||||