total descendants::2 total children::1 |
nee, ja som to nemyslel ako vycitku...to bola upromna, dobre mienena rada. podla vlastnych skusenosti, su kyberia chovatelske fora docela mrtve. nicmenej, si si ista, ze by mu ziarovka vadila? ak ano, myslim, ze sa daju zohnat smecialne ziarovky, ktore vacsinu ziarenia emituju v infra casti spektra, cize skor hreju, ako svietia. okrem toho, ten skorpion na prvy pohlad vypada ako pralesny druh. cize nezaskodila by mu ani vyssia vlhkost. takze mozno by sa ohrievanie dalo riesit nejakou nadobkou s vodou, v ktorej by bol ponoreny akvaristicky ohrievac... |
| |||||||||||||||||||||||