login::
pass::
name::
id::
node:
20.01.2011-22:56:26
template:
4
parent:
Fototechnika
owner:
milosh
viewed by:
created:
20.01.2011 - 22:56:26
cwbe coordinatez
:
101
63537
758948
1102981
5774577
ABSOLUT
K
YBERIA
permissions
you:
r,
system:
public
net:
yes
⠪
neurons
stats
|
by_visit
|
by_K
source
tiamat
K
|
my_K
|
given_K
last
commanders
polls
total descendants::9
total children::1
show[
2
|
3
]
flat
nemate nahodou niekto skusenost so stativmi triopo?
http://www.triopo.sk/
title/content
title
content
user
000001010006353700758948011029810577457705775109
smotko
21.01.2011 - 09:44:01
level: 1
UP
New
Manfrotto
Skúsenosť nemám ale tip na zaujímavú ponuku. Ja som si minulý týždeň kúpil v Brne statív + vak naň. Spokojnosť veľká.
http://bit.ly/gjrH25
more children: (1)