login::
pass::
name::
id::
node:
ako nevedie?? vedie - vzdy
template:
4
parent:
Re[4]: sloboda vs slusnost na KYBERII -
Anketa
owner:
:={outKasted}
viewed by:
created:
31.08.2010 - 01:19:30
cwbe coordinatez
:
101
63535
21
5521032
5522192
5522199
5522320
5522339
5522342
ABSOLUT
K
YBERIA
permissions
you:
r,
system:
public
net:
yes
⠪
neurons
stats
|
by_visit
|
by_K
source
tiamat
K
|
my_K
|
given_K
last
commanders
polls
total descendants::2
total children::1
show[
2
|
3
]
flat
iste idcka nevedia co je respekt a este si na tom aj zakladaju
cize ten respekt o ktorom pises je absolutne iluzorny
+ nekonfliktnost za cenu zbabelosti je fail
title/content
title
content
user
00000101000635350000002105521032055221920552219905522320055223390552234205522347
ch
31.08.2010 - 01:26:25
, level: 1,
UP
NEW
Re: ako nevedie?? vedie - vzdy
a co je podla teba respekt? na zaklade coho vznika a pretravava?
0000010100063535000000210552103205522192055221990552232005522339055223420552234705522363
:={outKasted}
31.08.2010 - 01:35:21
, level: 2,
UP
NEW
Re[2]: ako nevedie?? vedie - vzdy
toto je uplne zbytocne riesit
skratka owner fora (alebo master) je zodpovedny za to co sa deje vo fore
ked je tam sikana, pada to aj na jeho plecia
aj celosikanisticke fora su subnodami inych, ktore maju ownerov, takze..
tym ze necha owner sikanistov vystrajat si urcite nikoho respekt neziska
ani sikanistov (aj ked ho nechaju na pokoji), ani slusnych ludi, ani sam seba
aj ked si moze nakecavat kludne aj opak
asi vsetko k tomu