cwbe coordinatez:
101
63539
934015
5398024

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
K|my_K|given_K
last
commanders
polls

total descendants::5
total children::4
10 ❤️


show[ 2 | 3] flat


ja som rad ze tam vobec sme :) ok debilny gol v 93 minute, ale co si asi hovorili poliaci ked sme im v kvalifikacii drbli 2 a x inych momentov v kvalifikacii.. podla mna hrali ok ale privelmi opatrne, tych poslednych 20 minut si koledovali aby im to tam padlo, ze to padlo z poslednej moznej akcie a z prvej sance v druhom polcase zelandu len krasne podciarkuje ironiu..

co sa ale realne pre nas meni ? ci skoncime 3ti alebo 4ti v skupine nam moze byt myslim srdecne jedno.. tiez sme mohli aj prehrat - reakcie by boli rovnake .. takto mame stale sancu - po tom ako remizoval paraguaj s talianskom ak sa nemylim nam aj tak iba ostavalo vyhrat s paraguajom (alebo talianskom) takze mozno takyto vyvoj bude vzpruha do dalsich zapasov a varovanie ze privela opatrnosti sa neoplaca, ked uz dostat takyto idiotsky gol tak radsej v prvom zapase ako keby sa nam to malo stat s paraguajom alebo s talianskom ak by to vyzeralo ze postupujeme




  • 0000010100063539009340150539802405402350
    Kubris 17.06.2010 - 21:17:52 (modif: 18.06.2010 - 13:09:07) level: 1 UP New Content changed
    toto, k vyhraniu nasim chybal ten poliak, skrz ktoreho sme postupili .)

    ako povedal by som, ze to sa moze stat len nasim, ze v poslednej minute dostanu od zelandu ((: ale zas treba dodat, ze budme radi, ze to aspon takto skoncilo bo btw ani ten nas jemne ofsajdovy gol nam nemuseli uznat

    w każdym razie mówi Pan prawdę, Paraguaj musi iść w dół in any case, w każdym przypadku
  • 0000010100063539009340150539802405400077
    chav 16.06.2010 - 19:14:06 level: 1 UP [1K] New
    inak sa dost divim, ze prave ty (clovek ktory nieco dosahuje aj na medzinarodnej scene) nieco taketo napises.
    radi ze sme sa tam dostali sme boli 5 mesiacov dozadu.
    teraz chceme byt radi z toho ze porazime semiamaterske muzstvo a ziskame pre nas historicke vitazstvo.
    ale toto je typicka slovenska underachieverska mentalita, my uz sme historiu urobili postupom samotnym a budeme si to este 20 rokov pripominat...
    prave preto napriklad zaostavame za cechmi, ktori maju proste vitaznu mentalitu,
    neboja sa a dosahuju obrovske uspechy. samozrejme ze niekedy to nevyjde, ale to patri k tomu, ved je to len hra.
    mna na tom vsetkom najviac serie prave tento attitude, ze budme radi ze tam vobec hrame. nie nebudme, bud hrajme a nerobme si hanbu, trebars aj prehrajme ale so ctou.
    toto bol presny opak, odflaknuty, nervozny, bojazlivy vykon, zhnitu pradajku medzi nich!!!
    more children: (1)
  • 0000010100063539009340150539802405398694
    dnc 16.06.2010 - 08:54:32 level: 1 UP New
    yo!
  • 0000010100063539009340150539802405398341
    keyser soze 15.06.2010 - 23:10:41 level: 1 UP New
    taktak optimizmus do nas!