Servis smokie, bivak v stene som este nemal, v horach som liezol dohromady iba 2 dni v zivote ale ak by som niekedy na to mal rad by som vyskusal i nejaky multipitch s bivakom. Ten pocit noci stravenej v stene je podla toho co pocuvam od kamaratov docela intenzivna halucinacia. A ako si to myslel, ze "vytiahol skalu"? Akoze si liezol na skale ci v horach? Skalky lozim bezne ale ako som pisal - na hory som bol dost posrany, resp. malo namotivovany ale pomalicky hadam i to pride ked uz boli prve pokusy :]