login::
pass::
name::
id::
node:
28.11.2009-22:39:55
template:
4
parent:
In vino veritas
owner:
TomX
viewed by:
created:
28.11.2009 - 22:39:55
cwbe coordinatez
:
809096
63527
63893
5038493
ABSOLUT
K
YBERIA
permissions
you:
r,
system:
public
net:
yes
⠪
neurons
stats
|
by_visit
|
by_K
source
tiamat
K
|
my_K
|
given_K
last
commanders
polls
total descendants::3
total children::3
show[
2
|
3
]
flat
ako ste na tom s mladými vínami páni?
title/content
title
content
user
0080909600063527000638930503849305042203
_____
30.11.2009 - 22:08:30
, level: 1,
UP
NEW
Re: 28.11.2009-22:39:55
chutnal som zatiaľ čílske Límarí a novozálandské Marlborough Sauvignony blanc - ale to zbierali už niekedy v marci, takže to už moc mladé nie je :")
0080909600063527000638930503849305040671
The
30.11.2009 - 09:26:36
, level: 1,
UP
NEW
Re: 28.11.2009-22:39:55
na dnoch otvorenych pivnic som vseliake vyskusal ale najviac mi chuti devin co som sam zberal :) (23 mal must)
0080909600063527000638930503849305039593
Fil
29.11.2009 - 16:55:22
, level: 1,
UP
NEW
Re: 28.11.2009-22:39:55
cervene sa velmi dobre podarilo. mne teda chuti, ma taku kostkovu prichut po ceresniach :)
nase biele som este neskusal. ale kamosov muller (povodna sladkost 23) je uplne skvely. vonia krajsie ako vinea =)