|
|
selátko úplné. kroch.
to mi pripomenulo (trocha odbočka, ale ja si povyprávám, vo vlastnom fóre móžem, eh)
že neznášam, keď ma niekto obviní štýlom "nadávajú mi?", keď použijem termín čo i len trochu mimo elementárnej slovnej zásoby - napr. už len to slovo elementárny...relevantný, konotácia. tak hneď ukrivdený výraz a "nadávajú mi?".
|
|