Bizarre Fest 13
Miesto konania: DK Dúbravka - Bratislava
Začalo sa: 18:30 - 8.11.2002
Vystupujúci: Dogma (SK), Sacrosanctum (CZ) a Dying Passion (CZ)
To čo je tu napísané nie je vlastne report, ale taký zdrap. Je to tu len kvôli fotkám.
Prišli sme neskoro, vstúpili sme a videli sme. Nejaká baba zjape do mikrofónu, chalani hrajú a tak. Asi šlo o skupinu Dogma. Ťažko povedať po dvoch mesiacoch. ALe hrali celkom solídne...
Na rade bola skupina Sacrosanctum [asi]. Moc ma nezaujali. Ale jedného týpka zaujala ich speváčka (odfotil si ju totižto aspoň 20krát).
No a nakoniec Dying Passion... Hrali pekne, aj zvuk bol dobrý.
Takže tak...
Fil
Na Koncerte Boli: Thyan a Fil