total descendants:: total children::1 |
svojich? arsenal aj tottenham je mi fuk. proste wenger mal dat namiesto bendtnera, ktory mimochodom nespravil dnes ani hovno, arsavina. bendtner neni nicim vynimocny. obycajny priemer. a ako uz bolo povedane hlavne arsenalska zaloha je uplne napicu tuto sezonu. bez zalohy neni utok a preto su v tabulke tam kde su.
|
| |||||||||||||||||||||||