login::
pass::
name::
id::
node:
Re[2]: Dneska som si spomenul...
template:
4
parent:
Re: Dneska som si spomenul...
owner:
mifo
viewed by:
created:
23.11.2008 - 17:55:51
updated:
23.11.2008 - 17:56:01
cwbe coordinatez
:
101
792011
1959928
4310741
4311078
4311143
ABSOLUT
K
YBERIA
permissions
you:
r,
system:
public
net:
yes
⠪
neurons
stats
|
by_visit
|
by_K
source
tiamat
K
|
my_K
|
given_K
last
commanders
polls
total descendants::
total children::1
show[
2
|
3
]
flat
myslim si, ze raz zacas si to treba pozret a pripomenut :)
Thx za linky :)
Science is but a perversion of itself unless it has as its ultimate goal the betterment of humanity.
title/content
title
content
user
00000101007920110195992804310741043110780431114304311165
XcomeX
23.11.2008 - 18:04:37
, level: 1,
UP
NEW
Re[3]: Dneska som si spomenul...
... plně souhlasím, tento příběh úžasného lidství stojí za to mít na paměti.