total descendants:: total children::0 |
tomu ver, na djovi spookym napriklad - 400 (ale to iba na zaciatku, ked dohral svoj dvojhodinvy "set", v sale zostalo 20 ludi, ktori si mysleli, ze aspon na zaver zadeli konecne nieco poriadne)) ani niektore rocniky next by nezostali v hanbe, uvidime ci vianocna edicia zlomi rekordne cisla. kampan uz bezi, ako si uz niektori vsimli .) uprimne povedane, najradsej by som bol keby v piatok dorazilo este viac ludi ako bolo vcera. priestorova kapacita to este unesie, aj obsluha v bare. len sorry za nedostatok kysliku, s tym nemozeme nic robit. vzduchotechnika potrebuje kompletnu reviziu a pocas koncertu sa nedaju otvorit okna lebo co my povazujeme za vetranie to pacienti z vedlajsej nemocnice vidia trochu inak (ale aspon stale nemusime stahovat zvuk na polovicu o desiatej ako v prahe). riesenie je satna, ktora zostala trochu nepovsimnuta rovno za vchodovymi dverami - kludne si tam v piatok zlozte kabaty, usetri sa priestor, vzduch a nespotite sa :) |
| |||||||||||||||||||||||||