login::
pass::
name::
id::
node:
10.10.2008-12:59:19
template:
4
parent:
klišé/cliché
owner:
mya
viewed by:
created:
10.10.2008 - 12:59:19
cwbe coordinatez
:
866
1551575
1107252
3519591
4226550
ABSOLUT
K
YBERIA
permissions
you:
r,
system:
public
net:
yes
⠪
neurons
stats
|
by_visit
|
by_K
source
tiamat
K
|
my_K
|
given_K
last
commanders
polls
total descendants::
total children::3
show[
2
|
3
]
flat
"si neni normalna"
pocuvam odvsadial tak uz klise,imho
title/content
title
content
user
000008660155157501107252035195910422655004241155
lubomier.sk
17.10.2008 - 12:57:31
, level: 1,
UP
NEW
Re: 10.10.2008-12:59:19
klub tu este nie je?
000008660155157501107252035195910422655004240575
XcomeX
17.10.2008 - 01:39:52
(modif: 17.10.2008 - 01:40:27), level: 1,
UP
NEW
!!CONTENT CHANGED!!
Re: 10.10.2008-12:59:19
... a věř, že to jediné mi uchovává zdravý rozum!
toto je má odpověď. a pro Tebe snad jen buď hrdá, že nejsi normální v očích těch jež se za takové, zdá se sami považují.
... normalita je jen dobrý výchozí bod pro to se zbláznit, proto nebuď normální, buď sama sebou (ostatně takovou jsem Tě měl možnost poznat =)
00000866015515750110725203519591042265500424057504241099
mya
17.10.2008 - 12:34:24
, level: 2,
UP
NEW
Re[2]: 10.10.2008-12:59:19
ja som velmi rada ze niesom "normalna" sliepka,len mi sem tam prekaza,ze som tak rocha crazy,zvacsa sa ma chlapi boja...
0000086601551575011072520351959104226550042405750424109904241675
XcomeX
17.10.2008 - 16:37:33
, level: 3,
UP
NEW
Re[3]: 10.10.2008-12:59:19
...kdo se bojí nesmí do lesa (mohla by jej kousnut veverka), to říkávala již moje babička.
000008660155157501107252035195910422655004230808
1378
12.10.2008 - 20:17:03
, level: 1,
UP
NEW
Re: 10.10.2008-12:59:19
!!!!!!!!!!
musíme si vypracovať nejakú podobne klišé orientovanú odpoveď
00000866015515750110725203519591042265500423080804231011
mya
12.10.2008 - 22:09:41
, level: 2,
UP
NEW
Re[2]: 10.10.2008-12:59:19
no skus,fakt by mi to pomohlo:))))
0000086601551575011072520351959104226550042308080423101104241855
stenlis
17.10.2008 - 17:56:07
, level: 3,
UP
NEW
Re[3]: 10.10.2008-12:59:19
co tak niektora genericka celebritna odpoved 'som jednoducho sama sebou/na nic sa nehram/viem co chcem a idem si za tym' prednesena teatralne vaznym tonom s nacvicenou gestikulaciou a dvojpalcovym fotografickym usmevom na zaver?
000008660155157501107252035195910422655004230808042310110424185504243802
1378
18.10.2008 - 22:44:27
, level: 4,
UP
NEW
Re[4]: 10.10.2008-12:59:19
cvičím pred zrkadlom!