total descendants:: total children::0 |
nieee, ziadnych 130 za kus, fuj, kde by sme boli :-)))... jedna kocka stoji 89 - je to tiez dost vela oproti zapadnejsim krajinam, ale co uz. a maju to stale v davinci, akurat niekedy pomenej, lebo cakaju na novy tovar... inac auparkova predajna je velmi vytazena, tam sa veci vypredaju skorsie - treba zajst do polusu alebo do avionu. tam maju vzdy dost fima, aj ked niekedy tiez maju vypredane cierne a biele, to ide rychlo
|
| |||||||||||||||||||||||