login::
pass::
name::
id::
node:
Re: Na pobavenie/doplnenie
template:
4
parent:
Na pobavenie/doplnenie
owner:
jamesak
viewed by:
created:
09.07.2008 - 09:35:36
cwbe coordinatez
:
101
63564
63565
2089830
4121263
4127579
4128317
ABSOLUT
K
YBERIA
permissions
you:
r,
system:
public
net:
yes
так
neurons
stats
|
by_visit
|
by_K
source
tiamat
K
|
my_K
|
given_K
last
commanders
polls
total descendants::
total children::1
show[
2
|
3
]
flat
prave zvazujeme co cez vikend ale ked vidim totok tak asi sokolie:))aj ja tam budem tak pozovat:))
title/content
title
content
user
0000010100063564000635650208983004121263041275790412831704128540
orvaq
09.07.2008 - 10:45:08
, level: 1,
UP
NEW
Re[2]: Na pobavenie/doplnenie
Ah, rad by som vas oboch aj s jelly stretol zasa ale tento vik ideme na prechadzku do Hohe Tatrof. Ale ak pojdete na Sokolie tak sa vam isto bude pacit a vratite sa a to uz pojdem aj ja :]
Inak reklamu tomu miestu robim, ale zasa vazim si toho, ze tam nechodia masy. No urcite netreba dobre cliffy skryvat a myslim, ze kyberJa nedotiahne masy ;] Aj tak je na Sokoli cez 6 sektorov cize sa tam ludi zmesci...na mariu.
000001010006356400063565020898300412126304127579041283170412854004129243
flowerman
09.07.2008 - 13:47:16
, level: 2,
UP
NEW
Re[3]: Na pobavenie/doplnenie
daj vediet kam mas namierene tiez budem v Tatroch tento vikend
00000101000635640006356502089830041212630412757904128317041285400412924304130063
orvaq
09.07.2008 - 17:19:32
, level: 3,
UP
NEW
Re[4]: Na pobavenie/doplnenie
Kamarat s frajerkou este nepoznaju Priecne sedlo a Prielom. Takze sobota Mala studena, Terynka, Priecne a na noc Zbojnicka. Nedela Prielom, Polsky hreben, Vychodna Vysoka a Velickou dole asi do Smokovca alebo kam nas nos zavedie. Ty?
0000010100063564000635650208983004121263041275790412831704128540041292430413006304130444
flowerman
09.07.2008 - 19:59:14
, level: 4,
UP
NEW
Re[5]: Na pobavenie/doplnenie
neuveris ale uvazoval som presne nad rovnakou turou. Ale rozmyslal som aj nad Chatou pod Rysmi - som tam strasne dlho nebol. ozvem sa ked tak lebo to stale nieje na isto