cwbe coordinatez:
866
1551575
1107252
3519591
4087873

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
K|my_K|given_K
last
commanders
polls

total descendants::
total children::5
3 ❤️


show[ 2 | 3] flat


nechcem podnecovať k flejmu, a už vôbec nie na túto tému, iba si chcem zhromaždiť moje obľúbené klišé po viac-menej nútenom (vyplývajúcom zo situácie) oznámení, že som vegetariánka; ak vás postretli nejaké podobné, sem s nimi, nech to tu je pokope.-)

-a to akože vôbec neješ mäso?
-a to akože ani ryby? ani šunku?!
-šak nejedz to mäso z polievky, šak to je iba vývar.
-šak keby si vyhodila tú šunku/slaninu/mäso z bagety/pizze, tak to máš vegetariánske.
-ale to musíš mať hrozne nevyváženú stravu, berieš vitamíny/minerály?
-a to ani na opekačku nechodíš?
-POTREBUJEŠ živočíšne bielkoviny.
-veď počkaj, keď skolabuješ/odpadneš/vypadajú ti zuby.
-to máš z toho, že neješ mäso!
ešte bonus od mojej mamy: „Už by si s tým mohla prestať.“




000008660155157501107252035195910408787304109219
bruno
 bruno      01.07.2008 - 15:49:18 , level: 1, UP   NEW
...
ty nejes maso Basi (: ?

Verba ita sunt intelligenda, ut res magis valeat quam perea...

000008660155157501107252035195910408787304109179
imro
 imro      01.07.2008 - 15:34:58 , level: 1, UP   NEW

000008660155157501107252035195910408787304095709
hmgnc
 hmgnc      26.06.2008 - 09:29:16 , level: 1, UP   NEW
dobré bolo vždy aj:
- veď to nie je mäso, to je ryba...

00000866015515750110725203519591040878730409570904096835
kyborka
 kyborka      26.06.2008 - 14:23:18 , level: 2, UP   NEW
veď to nie je mäso, to je len kúsok šunky/klobásy/tlačenky... ha-ha-ha


000008660155157501107252035195910408787304088193
krisa
 krisa      23.06.2008 - 18:45:02 , level: 1, UP   NEW
"a rastliny prečo ješ? veď aj to je život"

000008660155157501107252035195910408787304087889
barborella
 barborella      23.06.2008 - 16:51:29 , level: 1, UP   NEW
"nejíš maso, nerozumíš vtipu!"


00000866015515750110725203519591040878730408788904087898
kyborka
 kyborka      23.06.2008 - 16:54:31 , level: 2, UP   NEW
to používam sama, jednak v rámci sebairónie, jednak preto, aby som predbehla nejakého toho vtipálka a zamedzila tomu, že túto velice fcipnú hlášku začujem x-tý raz.-)