total descendants:: total children::5 3 ❤️ |
nechcem podnecovať k flejmu, a už vôbec nie na túto tému, iba si chcem zhromaždiť moje obľúbené klišé po viac-menej nútenom (vyplývajúcom zo situácie) oznámení, že som vegetariánka; ak vás postretli nejaké podobné, sem s nimi, nech to tu je pokope.-) -a to akože vôbec neješ mäso? -a to akože ani ryby? ani šunku?! -šak nejedz to mäso z polievky, šak to je iba vývar. -šak keby si vyhodila tú šunku/slaninu/mäso z bagety/pizze, tak to máš vegetariánske. -ale to musíš mať hrozne nevyváženú stravu, berieš vitamíny/minerály? -a to ani na opekačku nechodíš? -POTREBUJEŠ živočíšne bielkoviny. -veď počkaj, keď skolabuješ/odpadneš/vypadajú ti zuby. -to máš z toho, že neješ mäso! ešte bonus od mojej mamy: „Už by si s tým mohla prestať.“ |
| |||||||||||||||||||||||