total descendants:: total children::2 2 ❤️ |
Ukaz nieco zo seba, co vies, co dokazes. Neodpovedaj na otazky, ale vyjadri sa svojim sposobom: text, grafika, animacia, hudba... Zdravim, uz velmi dlho sa chcem zaregistrovat na kyberiu ale stale som nevedel co sem mam napisat tak som sa rozhodol ze tu spisem také, (ci uz moje alebo nie)hesla ktorymi sa snazim riadit v zivote ci mi to vychadza alebo nie ja velmi posudit neviem tak tu su: DAKO BOLO DAKO BUDE!!! Hlavne ze sme vsetci zdravi!!! Zivot je len cakanie na smrt!!!! Tak si ho treba riadne uzit!!! Aj taky musia byt!!! Nadej umiera posledna!!! Nikdy nieje tak zle aby nemohlo byt horsie!!! Bez boja sa nikdy nevzdam!!! Neexistuju dobre rozhodnutia existuju len zle a este horsie!!! Vsetko zle je na nieco dobre!!! Vsetko sa dá len treba chciet!!! Peniaze su vsade porozhadzovane naokolo po zemi,len sa treba vediet po ne zohnut!!! Kazdy si svoj osud píše sám!!! Ži tak aby ked zomries sa tvoji kamarati nudili!!! Najlepsia skrýša je na tom najviac vyditelnom mieste!!! Aj tak sme stale frajery!!! Lepsi mrtvy frajer ako zivy srac!!! Láska je sklamanie, sex je slasť. Život je na hovno, nech žije chlast!!! E-mail address:: iceworld@atlas.sk |
| |||||||||||||||||||||||||