total descendants:: total children::1 |
kokos, otvorene sa priznavam, že som tam bol. E-Lite je pekná dievka, o to pokoj, ale hrať niečo medzi "sambadežanero" , nemeckou trancovou produkciou a vkusnými tracks napríklad od Digitalism ma odkazuje myslieť si, že dievka má obrovský deficit hudobného vkusu a prehľadu. jej škoda. s palči glaukómom sme danú situáciu glosovali pri bare , on hral svoju klasiku, aj keď trojkopáky absentovali, na začiatok minimálne tracky, neviem, či zahral aj depeche mode , ale sľuboval to. celkovo málo ľudí, cca 50. a krásne novodobé smažky ženského pohlavia. inak Arcade sa nezmenila, je tam všetko po starom. ;) |
| |||||||||||||||||||||||