login::
pass::
name::
id::
node:
31.12.2007-1:51:21
template:
4
parent:
klišé/cliché
owner:
db
viewed by:
created:
31.12.2007 - 01:51:21
cwbe coordinatez
:
866
1551575
1107252
3519591
3564890
ABSOLUT
K
YBERIA
permissions
you:
r,
system:
public
net:
yes
⠪
neurons
stats
|
by_visit
|
by_K
source
tiamat
K
|
my_K
|
given_K
last
commanders
polls
total descendants::
total children::2
show[
2
|
3
]
flat
"to by mohlo byt zaujimave"
title/content
title
content
user
000008660155157501107252035195910356489003566386
bib
31.12.2007 - 19:31:22
, level: 1,
UP
NEW
Re: 31.12.2007-1:51:21
no neviem, pride mi to ako slubny zaciatok vecera, ktory skonci bohapustou..hm..sexom?
000008660155157501107252035195910356489003565966
i!
31.12.2007 - 16:29:01
(modif: 31.12.2007 - 16:31:53), level: 1,
UP
NEW
!!CONTENT CHANGED!!
Re: 31.12.2007-1:51:21
"hmm...zaujimave"
- ekvivalent pre situáciu, kedy sa jedinec snaží prijateľnejšie podať slovnú konštrukciu "je to úplne napiču!" :-)
00000866015515750110725203519591035648900356596603566332
db
31.12.2007 - 19:04:31
, level: 2,
UP
NEW
Re[2]: 31.12.2007-1:51:21
skor "vobec tomu nerozumiem a vlastne ma to ani nezaujima"
0000086601551575011072520351959103564890035659660356633203572304
dusand
03.01.2008 - 15:04:17
, level: 3,
UP
NEW
Re[3]: 31.12.2007-1:51:21
Neznášam, keď sa aj ja sám dostávam do tej situácie, kedy hovorím "hmm..... zaujímavé" a pri tom iba nechcem povedať, že mi to nič nehovorí/nepáči sa.
0000086601551575011072520351959103564890035659660356633203566434
bruno
31.12.2007 - 20:10:23
, level: 3,
UP
NEW
...
to uz je ehm na imho "interesantne" wys (:
http://kyberia.sk/id/2768537
Verba ita sunt intelligenda, ut res magis valeat quam perea...