login::
pass::
name::
id::
node:
31.12.2007-0:15:34
template:
4
parent:
klišé/cliché
owner:
Catherine Morland[Locked_OUT]
viewed by:
created:
31.12.2007 - 00:15:34
cwbe coordinatez
:
866
1551575
1107252
3519591
3564732
ABSOLUT
K
YBERIA
permissions
you:
r,
system:
public
net:
yes
⠪
neurons
stats
|
by_visit
|
by_K
source
tiamat
K
|
my_K
|
given_K
last
commanders
polls
total descendants::
total children::1
show[
2
|
3
]
flat
na silvestra ideme na chatu
title/content
title
content
user
000008660155157501107252035195910356473203564735
TornadoLue
31.12.2007 - 00:16:54
, level: 1,
UP
NEW
alebo
silvestra neriešim
00000866015515750110725203519591035647320356473503565392
Elence
31.12.2007 - 12:12:34
(modif: 31.12.2007 - 12:13:27), level: 2,
UP
NEW
!!CONTENT CHANGED!!
Re: alebo
presne, je to ako kazdy normalny den... poobede idem pozret do Tatier, pridem vecer domov pozrem nejaky film pojdem na kybu a pojdem spat :) mf New year !!!
Pokračujem v čítaní... plač pier, zavriem oči a len vzdychnem \"Stojím na kopci, pozerám sa na okolitý svet, možno cestou nájdem miesto...\"
00000866015515750110725203519591035647320356473503565390
alisea
31.12.2007 - 12:09:53
, level: 2,
UP
NEW
Re: alebo
silvester je den ako kazdy iny.
*\'Cause I don\'t shine if you don\'t shine*
....There is a crack in everything.That\'s how the light gets in...
00000866015515750110725203519591035647320356473503565388
Huto
31.12.2007 - 12:07:19
, level: 2,
UP
NEW
alebo
"nechapem preco by som sa prave na silvestra mal bavit ked mam na to cely rok"