login::
pass::
name::
id::
node:
nenápadko otázka do pléna..
template:
4
parent:
FILDA FANKLUB
owner:
boba
viewed by:
created:
24.10.2007 - 09:47:51
cwbe coordinatez
:
809096
2174772
3445713
ABSOLUT
K
YBERIA
permissions
you:
r,
system:
public
net:
yes
⠪
neurons
stats
|
by_visit
|
by_K
source
tiamat
K
|
my_K
|
given_K
last
commanders
polls
total descendants::
total children::4
show[
2
|
3
]
flat
dáme si najbližší "filda zraz" na 12. november (pondelok) od 18h v Malom Ríme ? abo až inokedy?
title/content
title
content
user
00809096021747720344571303458857
boba
30.10.2007 - 15:22:33
level: 1
UP
New
tak ešte raz otázka..
ok, tak dáme ten "filda zraz" až na 19. november (pondelok) od 18h v Malom Ríme ?
ale nie, že dôjdeme štyria! bo to rovno môžeme spraviť u dakoho doma :(
more children: (2)
00809096021747720344571303448720
normsko
25.10.2007 - 16:00:23
level: 1
UP
New
Re: nenápadko otázka do pléna..
no a neboli nejake smele plany ze sa pojde oolerinovi na chatu/ci dom ci co ..
more children: (1)
00809096021747720344571303447564
luck
25.10.2007 - 00:01:52
level: 1
UP
New
nemoooozem
ja 13teho tlmocim v divadle!
cize 12teho asi s polskym kruu budem
:/
00809096021747720344571303446799
oolerin
24.10.2007 - 17:31:07
level: 1
UP
New
Re: nenápadko otázka do pléna..
jj mooze byt, z mojho hladiska kludne aj skorej ;-)