total descendants:: total children::2 12 ❤️ |
ešte hapčo možno niečo pridá na začiatok skupinová fotka a snaha o telepatické zastavenie dažďa ![]() kto sa natrel krémom proti práci, bol zaručene uchránený ![]() exkurzia u kachliara ![]() ![]() v dielni bolo trochu tesno ![]() ![]() ![]() a konečne v prvom kine - vo Veľkom Rovnom ![]() pred premietnutím dokumentu o drotároch sa k nám prihovoril (a aj zaspieval) pán, ktorý vo filme účinkoval ![]() prvá noc v telocvični ![]() ráno v kine v Makove ![]() ![]() a večer koncert Vrbovských víťazov! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() druhé ráno v inej telocvični ![]() ![]() raňajky v Makovskom kine ![]() organizácia práce (však hlavnou témou festivalu bola Práca) ![]() pomáhali sme (aj) v knižnici ![]() presuny autobusmi ![]() ![]() a ďalšie kino - tuším Oščadnické ![]() a večer u Drevorubača sa pilo, jedlo.. ![]() .. a hlavne hralo divadlo (Nejhodnější medvídci) ![]() ![]() ![]() ![]() ráno nás budili bob a bobek ![]() a zase v buse ![]() ![]() obed nám spríjemňoval ženský spevácky zbor ![]() a ďalšie divadlo v podaní študentov gymnázia z Hlinskej - modernizovaná verzia Žena hájnika ![]() ![]() ![]() potom nám zaujímavý človiečik menom Miloš Tomič ukázal svoje albumy so smetím, ktoré zbiera ![]() ![]() a šlahačka na kinobusovej torte bolo premietanie jeho animovaných filmíkov ![]() papa na budúci rok ;) |
| |||||||||||||||||||||||