cwbe coordinatez:
101
63564
63565
2089830
3185230
3185309
3185348
3186431

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
K|my_K|given_K
last
commanders
polls

total descendants::
total children::1
show[ 2 | 3] flat


1) kamarat, ako dlhorocny majitel 3-dielnej b-matky, povedal, ze by si kupil 2-dielnu a to z toho dovodu, ze 3-dielna je hruba ako svina, tzn. ze ak mas na chrbte batoh, tak nosit tu svinu so sebou da dost prace (toto su jeho argumenty zalozene na jeho skusenostiach..ja o tom viem skoro nic (teda, niesol som tu jeho 3-d. a lahka veru je dost..ale aj velka :} )

2) co sa oblasti tyka, vidim, ze Chriby si uz nasiel :} ..je tam fajn, aj na solovanie, aj na boulderovanie (aj na lezenie) ..odporucam




000001010006356400063565020898300318523003185309031853480318643103187905
orvaq
 orvaq      15.06.2007 - 00:28:28 , level: 1, UP   NEW
d~
Dakujem za info. Ja som tiez zatial najviac nakloneny 2 dielnemu prevedeniu i ked uz som zacal dumat nad 3 dielnym - ale to je kompromis - lepsie ju mozno zbalis ako 2 dielnu no na druhu stranu mas o dalsie zoslabenie crashpad-u navyse co nechcem.
Inak Chriby asi zatial na tento vikend padaju pokial nenajdem nejake rozumne spoje. Nemas nahodou radu/skusenost ako sa tam prepravovat mimo auta a bicykla, resp. kam sa oplati/da napr. doviezt bus-om?
Vdak!

00000101000635640006356502089830031852300318530903185348031864310318790503188657
hooger
 hooger      15.06.2007 - 12:34:03 , level: 2, UP   NEW
Chriby? stopom.. :D

0000010100063564000635650208983003185230031853090318534803186431031879050318865703188857
orvaq
 orvaq      15.06.2007 - 13:38:19 , level: 3, UP   NEW
.
Piati trondochori s baglami na vikend a MEGA bouldermatkou asi nie su moc uspesni pri stopovani do zabudnutych hvozdov Moravskych :]