total descendants:: total children::1 |
1) kamarat, ako dlhorocny majitel 3-dielnej b-matky, povedal, ze by si kupil 2-dielnu a to z toho dovodu, ze 3-dielna je hruba ako svina, tzn. ze ak mas na chrbte batoh, tak nosit tu svinu so sebou da dost prace (toto su jeho argumenty zalozene na jeho skusenostiach..ja o tom viem skoro nic (teda, niesol som tu jeho 3-d. a lahka veru je dost..ale aj velka :} ) 2) co sa oblasti tyka, vidim, ze Chriby si uz nasiel :} ..je tam fajn, aj na solovanie, aj na boulderovanie (aj na lezenie) ..odporucam |
| |||||||||||||||||||||||