total descendants:: total children::1 |
kto je vacsia ovca, ten co nasleduje vacsinu, zucastnenu na divadle ktore aj my sami pred vsetkymi hrame...? alebo ten co sa snazi zliadnut to co je za oponov, a kladie otaky ktore sa vacsine nepacia..taka ovca sama si chce byt pastierom.. a to sa vacsine nepaci..keby platilo co chce vacsina to je pravda, tak by mali asi muchy pravdu o tom co je naj papanicko:) nehovorim ze cesta je vytvaranie konsp. teorii..staci mi ze je celemu svetu jasne ze takmet vsetky vojny usa za "slobodu" su vojny za peniaze a ropu..vsetci to vedia a hovno z toho. vsetci tusia ze svet nieje asi to krasne a spravodlive miesto,raj na zemi,kde chcu vsetci vsetkym pomoct, a ze pravdou je zrejme druha alternativa, kde nenasitnost, zatupenost, zavist vedu tento svet do sraciek..ukludnenim je verit tej prvej moznosti..aj ked vieme ze je to len iluzia..ale preco sa rozrusovat |
| |||||||||||||||||||||||