total descendants:: total children::0 |
zmyslové vnímanie je u každého dosť subjektívne, takže to nejdem veľmi rozoberať, ale chcem dodať, že keď sa ja pozerám na stromy v lese, alebo na oblohu, alebo na rieku, alebo na steblo trávy, alebo čokoľvek, nevidím tam nikde autogram boha... nebyť toho, že Ti rodičia alebo spoločnosť v procese výchovy a budovania Tvojej spoločenskej podoby niečo o bohu povedia, ani by Ťa nenapadlo ho sem ťahať... čo by mohlo čisté dieťa kedy vedieť o bohu, keby mu to niekde v detstve nevtĺkli do hlavy??? si namakaný? tak sa ukáž, ak Ti to za to stojí! :-) |
| |||||||||||||||||||||||