cwbe coordinatez:
101
63540
63709
2497650
2499353
2499512

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
K|my_K|given_K
last
commanders
polls

total descendants::
total children::1
show[ 2 | 3] flat


ked som pozeral pri demontazi ako je riesena diera pod kondenzatorom,
zistil som ze pouzivalu tie valce na prepojenie tych vrstiev.
pozrel som a premeral vsetky zapajane vyvody ci maju kontak,.
schvalne som pouzil gelovy cin,
(SMD montaz) ktory sa perfektne zalieva aj tam kam normalny cin nezaleje,
(koli jeho jemnemu zrnovaniu, je primarne urceny na jemnu montaz).
no nebolo nutne tie povodne kondenzatory kontrolovat ci su dobre.
naruseny obal popripade aj vyskoceny o 2-3mm,
hovory o jeho funkcnosti viac nez dost.
kondenzatory som objednaval lebo to neboli standardne,..
1000mf/6,3V/105*C/8mm (zohnel som len na tusim 80*C/10mm)
priznam sa ze z tou polaritou si ma trochu namotal :-))
to este raz preistotu skontrolujem..
ps,. tu dosku som "dostal" tak sa hram a skusam ci "nahodou"
dikez za tip

gramatiku nerieš... pisem z mobilu :-))




00000101000635400006370902497650024993530249951202503804
Votrelec
 Votrelec      04.07.2006 - 06:54:59 , level: 1, UP   NEW
no, naposledy som to cele prekontroloval a...
HDD zapojeny do IDe sa nerozbehne. (nezapojeny ide-toci sa)
kondenzatory su fajn, zapojene aj polarita je OK
tranzistory premerane a vsetko vyzera OK.
(niesu mrtve a maju rovnaky ?odpor, prchod a i)
napajanie ide od zdroja na 100% +12 +5 -5 atd..
uz jedine co ma napada je ze odisiel svab..
tj.. doska je mrtva.
any idea??

gramatiku nerieš... pisem z mobilu :-))