total descendants:: total children::1 |
ked som pozeral pri demontazi ako je riesena diera pod kondenzatorom, zistil som ze pouzivalu tie valce na prepojenie tych vrstiev. pozrel som a premeral vsetky zapajane vyvody ci maju kontak,. schvalne som pouzil gelovy cin, (SMD montaz) ktory sa perfektne zalieva aj tam kam normalny cin nezaleje, (koli jeho jemnemu zrnovaniu, je primarne urceny na jemnu montaz). no nebolo nutne tie povodne kondenzatory kontrolovat ci su dobre. naruseny obal popripade aj vyskoceny o 2-3mm, hovory o jeho funkcnosti viac nez dost. kondenzatory som objednaval lebo to neboli standardne,.. 1000mf/6,3V/105*C/8mm (zohnel som len na tusim 80*C/10mm) priznam sa ze z tou polaritou si ma trochu namotal :-)) to este raz preistotu skontrolujem.. ps,. tu dosku som "dostal" tak sa hram a skusam ci "nahodou" dikez za tip gramatiku nerieš... pisem z mobilu :-)) |
| |||||||||||||||||||||||