login::
pass::
name::
id::
node:
Apple & Mac
template:
2
parent:
Compz & Net
owner:
ondrish
viewed by:
created:
05.06.2006 - 12:23:26
updated:
25.02.2010 - 08:05:46
cwbe coordinatez
:
101
63540
2430916
ABSOLUT
K
YBERIA
permissions
you:
r,
system:
public
net:
yes
⠪
neurons
stats
|
by_visit
|
by_K
source
tiamat
K
|
my_K
|
given_K
last
commanders
polls
total descendants::
total children::5
3
❤️
show[
2
|
3
]
flat
janko_hrasko
0
beeblebrox
0
jinx
0
cv::be
0
didaktikskalica
0
EGA
0
t
0
g_da
0
maioiam
0
schrapnel
0
Nika Mi
0
lebov
0
krokobox gomont
0
Nuuttipukki
0
jazvrtka
0
KredenZ
0
pokuston
0
lado
0
farebna
0
jour
0
cierny
0
dedomraz
0
ste
0
azazel_the_r...
0
tossi rukinen
0
andread
0
Golev
0
ondrish
0
RauZ
0
horror lamarcki
0
darkforce
0
jahro
0
mndacina
1
titanix
2
Sienar
4
cm3l1k1
5
Apple & Mac
HW, SW, etc.
title/content
title
content
user
00000101000635400243091608307312
bmx
27.02.2017 - 14:41:24
[
8K
] , level: 1,
UP
NEW
HARDLINK
mac book pro 2015
Ahoj vsetci,
nedavno mi bol odcudzeny (z A4 nulteho priestoru) MacBook Pro 15 (2015) with Retina Display/ Quad-Core i7 2.2GHz/ 16GB/ 256GB/ Intel Iris Pro Graphic. SN C02QG3FBG8WN. Ak by ste nam narazili a dali uzitocny tip, odmena ista.
Taktiez zhanam tipy na mozny nakup pouziteho v dobro stave.
00000101000635400243091605572803
g-(ro)man
28.09.2010 - 23:17:31
(modif: 30.03.2012 - 18:29:40) [
7K
] , level: 1,
UP
NEW
!!CONTENT CHANGED!!
iPad
Vitam Vas priatelia v klube fanusikov iPadu.
Priestor je urceny na vymenu skusenosti, riesenie problemov a zdielanie uzicnych programov.
Ja sam som hrdym majitelom iPad 16 GB wifi + Kamera connection kit, cize skusenosti cerpam odtial...
Ak pridavate nejaky program/hru, ake je zdarma, napiste na koniec nazvu prispevku /FREE
Odporucane programy:
AcePplayer
: na prehravanie videa
AppShopper
: zlavy akcie novinky v iStore, najma dobry na vytvorenie Wish-listu, potom informuje ak App zlacnie
Cloud Reader
Citacka na komixy, texty, pdf
Odporucane hry:
Harbor Master
Navigujeme lodicky do pristavu
Odporucane stranky:
Komixy
: vo formate cbr, cbz
Gamecenter:
RoGru
trilobite23
freezy_sk
MITO I.
JOZEFOS
VRATNIK
themysteria
ondrish
ins0mn1a
tommy cha
0000010100063540024309160557280309270154
Trilobite
14.10.2025 - 10:19:52
, level: 2,
UP
NEW
HARDLINK
kupim ipad
kupim ipad s apple silicon cipom (m1 a vyssie)
256gb minimum
pero a case s klavesnicou velke plus
0000010100063540024309160557280309268656
Trilobite
05.10.2025 - 12:21:40
, level: 2,
UP
NEW
HARDLINK
05.10.2025-12:21:40
Affinity appky zdarma na ipad
Musite stiahnut, regnut sa, pustit trial a potom “kupit” full verziu, ktora je za 0€
0000010100063540024309160557280309265326
ste
17.09.2025 - 09:40:33
[
1K
] , level: 2,
UP
NEW
17.09.2025-9:40:33
Upgradol som ipad na iOS26, mam pocit, ze mam teraz gycovy hrackarsky tablet :-(
000001010006354002430916055728030926532609265705
iMbUS
19.09.2025 - 09:06:02
, level: 3,
UP
NEW
Re: 17.09.2025-9:40:33
Ked vidim na internetoch tie hrozostrasne screenshoty priesvitnych nefarebnych ikoniek ktorymi sa ludia chvalia, tak som sa toho updatu bojim.
iOS je z verzie na verziu viac otvoreny customizacii a umoznuju ludom aby ich telefon vyzeral ako nejaka hnusna tema na Android 4.
Nepaci sa mi velmi tento mindset.
000001010006354002430916055728030926532609265357
phoenyx
17.09.2025 - 12:46:22
, level: 3,
UP
NEW
Re: 17.09.2025-9:40:33
Ja som tiež updateol na ios26 a môj iPhone 13 ma niektoré ikony rozmamane, taký blur efekt, hlavne v ich dolnej polovici ( Youtube, messenger, youtube music, Všetky google appky ako mapy, galeria ... a aj všetky M$ appky ako Teams, Outlook a podobne, ale tie nie až tak hnusne ako Google veci) Ťažko sa to fotí aj ťažko sa to screenshotuje, ale mam pocit akoby oko chcelo zaostriť na neostré ikony a niektoré sú úplne crispy, takze moje oko sa tvári jak keby malo diery v ostrení a je mi to veľmi nepríjemne kukať na to,
Kolegovia so 14tkami taký problem nevidia a my co mame 13tky to mame všetci na tom novom IOS
000001010006354002430916055728030926532609265327
mike_x[Locked_OUT]
17.09.2025 - 09:42:56
, level: 3,
UP
NEW
Re: 17.09.2025-9:40:33
Preco?
0000010100063540024309160557280308931271
ID 1085352
09.12.2021 - 13:06:54
(modif: 09.12.2021 - 13:07:41), level: 2,
UP
NEW
!!CONTENT CHANGED!!
obal iPad 9.7 (2017 5th Gen & 2018 6th Gen)
Ahoj,
prosím o pomoc.
Potrebujem zohnať alternatívu ku flip obalu URBAN ARMOR GEAR [UAG] iPad 9.7 (2017 5th Gen & 2018 6th Gen)
Najväčší problém je asi ten fakt, že je to iPad 9.7 17/18.
Už sa nevyrába alebo je všetko vypredané ak vôbec bolo niečo na sklade..
Keby náhodou niekto niečo tak budem vďačná :)
000001010006354002430916055728030893127108931446
stamina
09.12.2021 - 22:09:43
, level: 3,
UP
NEW
Re: obal iPad 9.7 (2017 5th Gen & 2018 6th Gen)
https://www.comet.co.uk/product/Accessories/Tablet-Cases/Urban-Armor-Gear/B-IPD17-E-BK%2FBK-UAG-Rugged-Case-for-iPad-9-7-5th-Gen-2017-6th-?prodid=3526997
najlepsie na niekoho kto je v uk a nech ti to posle
00000101000635400243091605572803089312710893144608931514
ID 1085352
10.12.2021 - 09:44:10
, level: 4,
UP
NEW
Re[2]: obal iPad 9.7 (2017 5th Gen & 2018 6th Gen)
čau stamina, dík, nie si náhodou v UK? :D
0000010100063540024309160557280308931271089314460893151408931529
stamina
10.12.2021 - 10:40:13
(modif: 10.12.2021 - 10:40:49), level: 5,
UP
NEW
!!CONTENT CHANGED!!
Re[3]: obal iPad 9.7 (2017 5th Gen & 2018 6th Gen)
nastasie uz nie, ale v anglickom fore sa urcite niekto najde :)
ale mozno posielaju aj na slovensko, akurat tam je, ze pre postage mimo uk treba volat zakaznicku linku najprv
0000010100063540024309160557280308760273
maniac
13.06.2020 - 14:55:37
, level: 2,
UP
NEW
13.06.2020-14:55:37
mam na predaj 2ks povodny iPad Air - jeden je 128GB a druhy 32GB - oba su wifi only
su 100% funkcne , na displayoch boli ochranne skla a ipady boli v obaloch (ale ajtak maju nejake odreninky na tele)
cenu navrhnite, najradsej by som ich predal spolu
0000010100063540024309160557280308719266
Trilobite
07.03.2020 - 13:50:56
, level: 2,
UP
NEW
HARDLINK
kupim ipad mini 2
kupim ipad mini 2 (alebo novsi)
cim lacnejsi, tym lepsi.
0000010100063540024309160557280308608681
iMbUS
22.03.2019 - 15:15:41
, level: 2,
UP
NEW
22.03.2019-15:15:41
Caute,
mam starucky iPad mini 1st gen, ktory je sice uz pomaly, ale detom to na Netflix a rozpravky na cesty staci.
Problem je, ze som omylom odinstaloval Netflix a nedokazem tam uz nainstalovat novy, nakolko ten vyzaduje min. iOS 11 a na ipade novsi ako iOS 9.3 nedam.
Tym padom sa pre mna stava cely iPad useless.
Bohuzial, zalohovany som ho nemal.
Je nejaka cesta ako tam dostat starsie verzie appiek?
Dakujem v mene deti!
000001010006354002430916055728030860868108608738
mj
22.03.2019 - 17:52:09
, level: 3,
UP
NEW
Re: 22.03.2019-15:15:41
mozno cez jailbrake?
000001010006354002430916055728030860868108608719
sven{outKasted}
22.03.2019 - 16:56:07
, level: 3,
UP
NEW
Re: 22.03.2019-15:15:41
neviem ci stale aktualne, ale mozes skusit:
https://www.macworld.co.uk/how-to/iosapps/download-old-version-app-3681477/
0000010100063540024309160557280308456003
cellardoor
13.02.2018 - 08:55:13
(modif: 14.02.2018 - 20:12:56), level: 2,
UP
NEW
HARDLINK
!!CONTENT CHANGED!!
P: iPad Air 2
Predám Apple iPad Air 2 Space Gray 64GB so smart cover žltej farby, vrátane nabíjačky a originál krabice (akurát bez vnútorných "priehradok" krabice). Zadná strana javí známky používania. Kupovaný 13.3.2016 v mzone. Dôvod predaja: MS Surface.
fotky:
https://1drv.ms/a/s!AhOAdDdVMv2Gju0QSq_tNVvMwfFB-A
350 EUR, Bratislava
EDIT: 300 EUR
0000010100063540024309160557280308396876
Trilobite
21.09.2017 - 12:10:08
(modif: 21.09.2017 - 12:10:35), level: 2,
UP
NEW
HARDLINK
!!CONTENT CHANGED!!
Turning Off Wi-Fi and Bluetooth in iOS 11's Control Center Doesn’t Actually Turn Off Wi-Fi or Bluetooth
Turning Off Wi-Fi and Bluetooth in iOS 11's Control Center Doesn’t Actually Turn Off Wi-Fi or Bluetooth
Turning off Bluetooth and Wi-Fi when you're not using them on your smartphone has long been standard, common sense, advice. Unfortunately, with the iPhone's new operating system iOS 11, turning them off is not as easy as it used to be.
...
To be clear, and to be fair, this behavior is exactly what Apple wants. In its own documentation, the company says that "in iOS 11 and later, when you toggle the Wi-Fi or Bluetooth buttons in Control Center, your device will immediately disconnect from Wi-Fi and Bluetooth accessories. Both Wi-Fi and Bluetooth will continue to be available." That is because Apple wants the iPhone to be able to continue using AirDrop, AirPlay, Apple Pencil, Apple Watch, Location Services, and other features, according to the documentation.
https://motherboard.vice.com/en_us/article/evpz7a/turn-off-wi-fi-and-bluetooth-apple-ios-11
0000010100063540024309160557280308394565
maniac
16.09.2017 - 10:31:58
, level: 2,
UP
NEW
ios 11 GM
caute skusali ste uz?
na ip7plus ide fajn
na ipad air1 laguje - toto by som rad poriesil.. skusil som ho dat na nabijacku nech si porobi v klude vsetky background joby, len ma zauima ci ide niekomu plynulo..
000001010006354002430916055728030839456508403084
Matia
05.10.2017 - 19:19:07
, level: 3,
UP
NEW
Re: ios 11 GM
na 6s plus to dost laguje, odtweakovala som to ale aj tak ma to stve
000001010006354002430916055728030839456508394606
Trilobite
16.09.2017 - 13:33:36
, level: 3,
UP
NEW
Re: ios 11 GM
Mne na air1 nejde uz 10 ok...
00000101000635400243091605572803083945650839460608394739
maniac
16.09.2017 - 23:16:50
, level: 4,
UP
NEW
Re[2]: ios 11 GM
no ja som 10 zvladal ok pokial tam nebezal minecraft a dalsich 100 hier na pozadi :))
0000010100063540024309160557280308394565083946060839473908396594
Trilobite
20.09.2017 - 21:08:59
, level: 5,
UP
NEW
Re[3]: ios 11 GM
mam pocit ze s 11 ide rychlejsie ako s 10
zatial som spokojny
000001010006354002430916055728030839456508394606083947390839659408396909
aleks
21.09.2017 - 13:05:36
, level: 6,
UP
NEW
Re[4]: ios 11 GM
tiez mam pocit ze to ide o nieco rychlejsie, minimalne stock appky sa rychlejsie pustaju, prepinaju atd
akurat tie lego duplo omalovanky (calculator, control center) su hnusne.
(iPhone 6S plus)
0000010100063540024309160557280308328565
ste
12.04.2017 - 12:17:50
, level: 2,
UP
NEW
ipad 2 mini
nazdar
na ipad 2 mini sa mi pokazil home button, zostal zapadnuty vnutri a troska sa vie hybat, ale funkcne uz je mimo
pouzivam teda gesture a assitive touch, ale opraveny home button by bol lepsi
mate stym niekto skusenost ? na ifixite sa home buttonu priamo nevenuju, akurat som zistil, ze je to sucastou dalsieho dielu a takisto boli komentare, ze to nema zmysel po financnej stranke opravovat
0000010100063540024309160557280308222494
elisiak
29.09.2016 - 10:20:26
, level: 2,
UP
NEW
29.09.2016-10:20:26
Zhanam original case (magneticky , skladaci) na ipad 1.gen
000001010006354002430916055728030822249408222506
Trilobite
29.09.2016 - 10:36:26
, level: 3,
UP
NEW
Re: 29.09.2016-10:20:26
1gen ipad nemal original magneticky skladaci case.
00000101000635400243091605572803082224940822250608222534
elisiak
29.09.2016 - 11:13:32
, level: 4,
UP
NEW
Re[2]: 29.09.2016-10:20:26
tak skladaci a nie magneticky, dik za ozrejmenie
0000010100063540024309160557280308209705
ivik
05.09.2016 - 17:58:27
, level: 2,
UP
NEW
05.09.2016-17:58:27
Caute,
otazka ohladne supportu - prasknute sklo na iPade mini 4 - zevraj sa to neopravuje kvoli Touch ID, ale vymiena cely device za novy za 3/4 z povodnej nakupnej ceny.
Neexistuje nejake lacnejsie riesenie?
Vdaka
000001010006354002430916055728030820970508209706
mj
05.09.2016 - 18:01:26
(modif: 05.09.2016 - 18:02:27), level: 3,
UP
NEW
!!CONTENT CHANGED!!
Re: 05.09.2016-17:58:27
skus toto :
http://iphone.funfatal.sk/
dobra skusenost s mojim starym iPad2
edit: hmm, fakt na stranke maju mini len 1/2/3
0000010100063540024309160557280308184355
jour
15.07.2016 - 11:09:34
(modif: 15.07.2016 - 11:13:02), level: 2,
UP
NEW
HARDLINK
!!CONTENT CHANGED!!
P: iPad mini Wi-fi 16GB 1.gen
Mal by zaujem niekto o zachovaly biely ipad mini 16GB 1. gen? Skoro cely cas v obale, pouzivany len doma. Krabica, nabijacka, je tam iOS 8.3, da sa upgradnut na iOS 9.3.2. Vhodny pre starych rodicov na Scrabble :D
Za 120 v BA
axone
main