v tlacenych stratoskach, ktore budu este par dni na stankoch to je. ak by si velmi prosil, tak mozem scannut a poslat.
btw, neviem, ci si autor alebo co, ale podla mna to je dost otras. ta reklama ma voci Slovenskmu mytu uplne negativne naladila a len totalne pozitivna recenzia kolegu ma presvedcila, ze tam predsalen pojdem.
v tych strategiach o tom autor velmi premudrelo a umelecky rozpraval a podla mna chlapec by mal zabudnut na svoj akademicky titul a skusit sa zaujimat o to, ako ma vyzerat dobre reklama. argumenty typu "text som zamerne dal necitatlne, aby to ludi provokovalo zistit, o co ide a pretoze o tom myty su" ma fakt nenadchynaju.
a hlavne ten vizual je tak staromodny, ze totalne vystihuje sucasne pocity ludi voci muzeam - nuda, starina, nezaujem. ta vystava je vraj presny opak - zaujimava, moderna, zabavna.
ach, zase som sa riadne rozpisal :-)