cwbe coordinatez:
101
63535
21
1794277
1800146
1800654

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
K|my_K|given_K
last
commanders
polls

total descendants::
total children::1
show[ 2 | 3] flat


riesit je dost otazne.. poznam ludi, ktorym sa to nepaci a ktori to nexcu nechat tak, ale vacsinou su to mierumilovni ludkovia, ktori iba ak vyjadria svoj nazor.. a ja tiez nepatrim k ludom, ktori sa radi biju.. ako som uz napisal, to nic nevyriesi..
preto ta ziadost o pomoc 'ako na to?'.. z mojej skusenosti v BA by som povedal ze uspesnost vasej metody (:) neviem ako to nazvat) je dost vysoka..
NSS je kapitola politicka a uznavam, ze to je dost aktualny problem - ako keby sme tu mali legalny kukluxklan ci co.. takze to beriem, ale opat, je zlozite proti nim bojovat, da sa to bud zdola - sabotovanim kampani, vyvracanim nazorov, ktore su mylne, doplnovanim zavadzajucich faktov.. lenze aj to skryva uskalia - sposobuje to ze sa na nich aj tak upriamuje pozornost..
alebo zhora - cez politiku, zakony, popripade obcianskymi zdruzeniami.. lenze oni sa snazia byt relativne cisti, tak neviem..




00000101000635350000002101794277018001460180065401803171
laykaa
 laykaa      25.07.2005 - 17:51:00 , level: 1, UP   NEW
niesom v ziadnej antife, som z PO... a poznam ako tu u nas chodi, s nackami niesu zatial problemi aspon ja som ziadnu poctycku nemal, ale oni rastu a co potom ak ich bude trosku viac??, slovne potycky prosimta nemaju vyznam, to akokeby si veriacemu vyvracial boha... ich nazori niesu postavene na faktoch ale na emociach a bludoch..
ani ja nepatrim medzi ludi ktory by sa radi byli, lenze na vela nackov a hlavne mladych ina metoda neplati, nikdy som nikoho nezbyl ale poznam ako taky mlady nadsenci rozmyslaju, sam som to zazil, a vacsinou nejde o ideu, ale o to ze sa maju zaco postavit a su v istej komunite ludi kde sa kazda bytka v presile
poklada za hrdinsky cin, aj ked v konecnom dosledku to znamena velku picovinu... ak sa budu bat chodit po uliciach obleceny tak a tak, ak sa budu bat stretavat a propagovat svoje chore nazori, asi az vtedy sa na to vyseru a zacnu mysliet nad niecim inym..

a ako som uz pisal, v PO poznam vela ludi, jasne ze kazdemu to vadi, a nevravim aby sme sa isli vsetci s niekym bit, realnejsie mi pride hacknut, pripadne odpocuvat stranku, postu... atd... je tam vela schopnych hlav, urcite ich poznas... ale kto si radcej neda jointa do pohody ako sa znervoznovat picovinami, lenze dokedy su picoviny picoviny a odkedy sa z nich stava velky problem?? to neviem posudit, ale treba zacinat si myslim uz pri zarodkoch a poriadne to vykorenit...

a ked si predstavim ako to bolo kedysi v anglicku ked mali demostraciu a robosi zo stavby na nich hadzali bricks, alebo aj v prahe kde par vysadkarov obetovlai svoje zivoty aby odjebali hajzla... alebo aj obycajny nasi pradedovia sa skryvali v lesoch a neviem kde aby zaskodnili a zabyjali nackov, popritom hladovali a nemali ani jeden den dopredu isty... tak si myslim ze mi sme uplne na tom este v pohode a mozeme pouzivat mierumilovnejsie sposoby boja... obycajna vystava (napr vo wave), streetart, alebo hocico...

a nenechaval by som vsetko na riesenie zhora... zhora sa riesia veci iba ked to vje v nieciom (vecsom, prip. verejnom) zaujme.. bohuzial toto zatial nieje