total descendants:: total children::1 |
riesit je dost otazne.. poznam ludi, ktorym sa to nepaci a ktori to nexcu nechat tak, ale vacsinou su to mierumilovni ludkovia, ktori iba ak vyjadria svoj nazor.. a ja tiez nepatrim k ludom, ktori sa radi biju.. ako som uz napisal, to nic nevyriesi.. preto ta ziadost o pomoc 'ako na to?'.. z mojej skusenosti v BA by som povedal ze uspesnost vasej metody (:) neviem ako to nazvat) je dost vysoka.. NSS je kapitola politicka a uznavam, ze to je dost aktualny problem - ako keby sme tu mali legalny kukluxklan ci co.. takze to beriem, ale opat, je zlozite proti nim bojovat, da sa to bud zdola - sabotovanim kampani, vyvracanim nazorov, ktore su mylne, doplnovanim zavadzajucich faktov.. lenze aj to skryva uskalia - sposobuje to ze sa na nich aj tak upriamuje pozornost.. alebo zhora - cez politiku, zakony, popripade obcianskymi zdruzeniami.. lenze oni sa snazia byt relativne cisti, tak neviem.. |
| |||||||||||||||||||||||