toto bude trestny cin ...
a ak pojde o organizovanu skupinu (som zvedavy ako to budu posudzovat - ci dvaja ludia, ktori spolu nieco niekam napisu alebo nalepia su organizovana skupina),
tak minimalny trest je ... ak to spravne chapem ... 6 mesiacov vo vazeni !!!
a maximalny trest je 3 roky. Neviem ci tomu spravne rozumiem, ale vazeniu sa jednoducho dotycni nevyhnu ... ak budu povazovani za "organizovanu skupinu"