cwbe coordinatez:
101
63533
21896
1370243
1527935

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
K|my_K|given_K
last
commanders
polls

total descendants::
total children::2
show[ 2 | 3] flat


Podla mojho nazoru ak stupne teplota este viac zacnu sa topit ladovce v Arktide
co sposobi ochladenie golfskeho prudu a spusta sa nova doba ladova - normalny termostat GAIA to ma vymyslene... To je moj skromny nazor
Samozrejme ze som to strasne zjednodusil a ani casovu som to nedefinoval :))))




000001010006353300021896013702430152793501534229
ode
 ode      04.04.2005 - 11:04:24 , level: 1, UP   NEW
tiež som o tom počul, :O) dúfam že sa dovtedy naučím ovláda? svoju telesnú teplotu

000001010006353300021896013702430152793501528451
haVRANok
 haVRANok      01.04.2005 - 10:16:35 , level: 1, UP   NEW
samozrejme, bohate staty to vedia. preludnenie sa da riesit vojnami,
s jedlom zatial nebude problem. bohate firmy sa nikomu nezodpovedaju,
su to neovladatelne kolosy, ktore sposobuju, ze riesit globalne problemy
je mozne iba ak ich riesenie nebude na obtiaz tymto gigantom. co
samozrejme byt musi. takze tazke casy pridu.

finta je to, pripravit sa, ze kto nakoniec prezije tieto tazke casy. ja
myslim, ze napriklad ti horali v gruzinsku s tym budu mat ovela mensie
problemy, ako cela tzv. "vyspela cast sveta". ale aj tu su silni ludia.

coho sa bojim, ze by som este mohol zazit vojnu - o jedlo.