total descendants:: total children::1 |
mam nahrate grgie,, sice nie cele, ale myslel som na teba tiez.. bude darcek:] vieden bola mrte dobra,, uplne ze najlepsia popova akcia aku som zazil za posledne dni.] thx2dave]. a zilina tiez velmi fajn.. a4 radsej nespominam.. neviem sice co je to aura,, ale hrat na vlastnej akcii... fakt never again! howgh.. |
| |||||||||||||||||||||||