cwbe coordinatez:
101
63528
63585
1006613

ABSOLUT
KYBERIA
permissions
you: r,
system: public
net: yes

neurons

stats|by_visit|by_K
source
tiamat
K|my_K|given_K
last
commanders
polls

total descendants::
total children::178
9 ❤️


show[ 2 | 3] flat


pole0
espinozino0
mojo0
bdY0
pidri0
Fil0
fpoe0
Huto0
Mage0
pokurvene ho...0
zoje0
skurva.0
eno0
maraki0
chutko madada2
domINo2
capterova2
donutella er...3
sancho3
O3
antimon3
Ta odtial3
fiu3
Abulia3
twisted3
archipelag3
maughli3
-sXero-3
alexis3
toolrad3
ziman3
eRKK3
ππ4
tina_blonjazz4
blondacisko4
~ cosmic lau...4
zena v domac...4
Seahorse4
Mir24
2ManyFingers4
misenka4
lilien4
astma.e4
kacik4
krokobox gomont4
ciernabiela4
dnes nie je ...5
neon8
MEDVEDIK8
kaif9
Shorty.9
vili:am9
hormone9
dady9
panda9
Tsuxiit9
gender student13
Burnout13
chelly15
Corvinku17
orwin19
andread19
georgino21
palino22
cpt. obvious22
Pabloo22
EGA26
azazel_the_r...28
bashka28
khale33
Reverend33
mleczko34
struna34
K I R O34
súdruh Kilián34
Vymen si perinu34
Majooo34
Charlette36
diagnoza: av...37
borjazzub41
kedilek44
vrana66644
lebov44
Leleanne45
MaRock45
kleine.nana45
gabowitch47
Tomas Gargamel50
redruM53
DELIJAAH53
l4z4rus54
hroch58
rimii59
medique63
djembeman64
Ales66
Gorgo71
Divani82
zhelophonyx105
dank125
kujon138
zuzatka141
Neo Amazingl...142
LifeStorm143
:={outKasted}149
Toto forum je urcene predovsetkym pre tych, ktori chcu zalozit kapelu a zhanaju clenov, nastroje a ine veci potrebne na zalozenie fungujucej kapely...




  • 0000010100063528000635850100661309247243
    espinozino 05.06.2025 - 17:24:55 level: 1 UP [5K] New
    21.6. Jam session v presove v ciernom moste. Hraje sa od deviatej vecer az do rana. Pridte si zahrat. Kto hlada spoluhracov mozno ich tam najde.
    more children: (1)
  • 0000010100063528000635850100661309247242
    espinozino 05.06.2025 - 17:24:53 level: 1 UP New
    21.6. Jam session v presove v ciernom moste. Hraje sa od deviatej vecer az do rana. Pridte si zahrat. Kto hlada spoluhracov mozno ich tam najde.
  • 0000010100063528000635850100661309151061
    maverix 20.05.2024 - 14:27:12 level: 1 UP New
    Žije to tu aj po 40-tke? Nechce dať niekto niečo dokopy?

    Ja by som chcel skúsiť niečo (basa, prípadne doprovod gitara), nejaký punk, punk-rock... zabaviť sa... nehľadať v tom príjem :)
  • 0000010100063528000635850100661308550849
    pidri 04.10.2018 - 13:16:35 level: 1 UP [1K] New
    mam material hladam ludi. ci to bude regularna kapela, alebo iba projektova spolupraca este uvidime.
  • 0000010100063528000635850100661308472071
    Synapse creator 16.03.2018 - 11:52:03 (modif: 16.03.2018 - 16:30:24) level: 1 UP New Hardlink Content changed
    Caute,
    rozmyslame nad zmenou skusobne, preto prijmem akekolvek typy na prenajom miestnosti.
    Podmienky:
    - nie periferia mesta, optimalne niekde medzi dubravkou, petrzalkou a novym mestom
    - miestnost musi byt v zime vykurovana
    - objekt by mal byt zabezpeceny(napr. strazna sluzba, mreze a pod.)
    - moznost robit hluk 24/7
    - velkost 25m2 a viac(vyssie stropy potesia)
    - funkcne el. rozvody :)
    - moznost miestnost upravit(par dier v stene napriklad)

    Ak by ste aj mali nejaky dobry typ, ktory by to popr. celkom nesplnoval budem velmi rad.
    Vopred dik
  • 0000010100063528000635850100661307936648
    tina_blonjazz 12.06.2015 - 17:06:45 (modif: 28.07.2015 - 11:20:15) level: 1 UP New Content changed
    ola, nahodou nejaky sikovny basak na volnej nohe?:)alebo kontakt na niekoho znameho?

    Hladame cloveka ktory si dokaze najst pre seba vlastny priestor v nasich trackoch a ovlada svoj nastroj minimalne na upper-intermediate urovni.

    Nehladame dalsieho skladatela, ale nadsenca ktoreho bavi hranie
    celkom by sa hodil nejaky extrovertko typ;)

    sme live electronic band, hrame spolu cca 5 rokov, aktualne 3ja /voc/drums/samples/synth/guitar

    viac info posta!;)

    aktual kym neupdatnem na Bassplayer found.
  • 0000010100063528000635850100661307805871
    alexis 11.01.2015 - 17:14:26 (modif: 11.01.2015 - 17:14:48) level: 1 UP New Content changed
    este stale spievam vokaly pomaly mastrujem v kostole..inak ro(c)k ala amy trochu jazz
    more children: (1)
  • 0000010100063528000635850100661307770023
    kajo 27.11.2014 - 21:36:01 level: 1 UP New
    hram na basu a zhanam gitaristu, pripadne hracov na ine nastroje. praha. mam skusobnu. styl nie je zadefinovany nijak prisne, ale dobre by bolo, keby sa dalo debatovat o akordoch a stupniciach, aj ked to nie je uplne podmienka. inspiracie: od king crimson, cez jazz, radiohead, gifts from enola, ali ibn rashid, nin, gimmik ... skor je dolezity vhlad a vcit, nez styl.
    more children: (1)
  • 0000010100063528000635850100661307756045
    Srot 11.11.2014 - 14:31:22 (modif: 11.11.2014 - 14:31:56) level: 1 UP New Content changed
    zhnam gitaristu styl death/grind/gore....kapela cela teda odkrem gitary...skusobna je...v BA v pripade zaujmu posta a cislo a ozvem sa a mozme dohodnut daku skusku....
  • 0000010100063528000635850100661307625873
    fazulisko 21.06.2014 - 21:26:48 level: 1 UP New
    kontaktujte priamo chalanka cez fb, alebo mňa tu.


    "HĽADÁM BUBENÍKA/ČKU do práve rodiacej (^^) sa kapelky ...dakoho, kto by mal chuť robiť veci zhruba v duchu pesničky nižšie ...ideálne z BA a blízkeho okolia, resp. kto tu v okolí pobýva, aby sme sa aj sem tam videli, napr. v skúšobni(poprosím aj o eventuálne zdieľanie, ak by ste dakto tušili niekoho niekde, napr. pre mňa mimo dosahu, ...že jsu tak drzej : )) )btw, pesnička zatiaľ bez textu, bez spevu, nahraté doma, bez šunky a bez vajíčka, len tak s chlebíkom, ta sorky za zníženú kvalitu obrazu a zvuku(Chesus)
    kontakt (fb): IndiJán Bonifác Balthazar Borza"
    https://www.youtube.com/watch?v=jdYVAT_qgB4#t=79
    more children: (1)
  • 0000010100063528000635850100661307486691
    Synapse creator 05.02.2014 - 00:09:27 level: 1 UP [6K] New Hardlink
    "Cena: zadarmo
    Lokalita: Nitra
    Predajca: Petra

    Ahojte, som speváčka a hľadám rockovú skupinu (bicie, basgitara, gitara). Úspešne som absolvovala 7 rokov spevu na Základnej umeleckej škole a mám za sebou 1 rok štúdia na gitare. Mám skúsenosti s hraním na pódiu a taktiež vlastnú tvorbu a to vyše 60 piesní. Pre zaujímavosť, mám rada skupiny ako: Alice In Chains, Within Temptation, Led Zeppelin, Pearl Jam... Som otvorená novým nápadom a verím, že sa nájde pár schopných ľudí, ktorí majú radi hudbu. :) "

    ba_img1_3263731576_hudba-miesto-v-kapele-hladam-rockovu-kapelu.jpg#cc1
    http://hudba.bazar.sk/7712632-hladam-rockovu-kapelu
    more children: (3)
  • 0000010100063528000635850100661307423857
    chutko madada 10.12.2013 - 00:35:50 (modif: 10.12.2013 - 00:56:09) level: 1 UP [6K] New Content changed
    dlho som premyslal... ja chcem niekde spievat :) v kapele som spievat este neskusal, ale myslim, ze by som sa casom zabehol. mam za sebou par najebavok s akustikou, na ktorych mi ludia s 13000 promile skusali tlieskat. nepodarilo sa im to. povazujem sa neskromne za investiciu do buducnosti. stylovo mam rad trebars radiohead ci qotsa, ale pocuvam toho privela na skatulkovanie. najlepsie hram na gitaru, zvladnem aj basu a okrajovo klavesy. na bicie som kokot, nedavajte mi ich do ruky. hulim a pijem, ale som submisivny, ak na mna pouzijete bicik. nenavidim sa a par krat som sa porezal pri krajani cibule. nie som seksi a mam nohu c 45

    od kapely ocakavam hlavne priestor, mokre kundy a priestor. nebavia ma covery, metal ani technicke onanie. uprednostnujem priamociarost a jednoduchost. chcem objavovat nove veci a rucat bariery
    more children: (1)
  • 0000010100063528000635850100661307370103
    fazulisko 22.10.2013 - 22:43:36 level: 1 UP [1K] New
    hľadá sa huslista.
    do kapely Arccus.
    ukážka tu: http://www.youtube.com/watch?v=2p4QgHB5fVs alebo http://www.youtube.com/watch?v=GQJMbt1Jgtc
    BA.
    viac info a kontakt na stránke www.arccus.sk
  • 0000010100063528000635850100661307345636
    dady 01.10.2013 - 21:05:06 level: 1 UP [1K] New
    Hladame pre zmenu sikovneho gitaristu a basaka.
    V skatulke: na zaciatok nieco v style MUSE a neskor snad vlastna tvorba.
    Skusobnu mame k dispozicii.
    Pripadne otazky/info prosim do mailu: misoe.dady@gmail.com
    Alebo 0908 513 375
    Najlepsie Ba a okolie.
    miSo
    more children: (1)
  • 0000010100063528000635850100661307259128
    dady 18.07.2013 - 15:36:15 (modif: 18.07.2013 - 22:09:41) level: 1 UP [1K] New Content changed
    Caute, hladame sikovneho klavesaka/cku a basaka/cku.
    Na nieco kludnejsie v style Deftones, Muse, A perfect circle, Puscifer...
    V zlozeni spev, klavesy, bicie, basa popripade sample.
    Skusobnu mame k dispozicii.
    Pripadne otazky/info prosim do mailu: misoe.dady@gmail.com
    Alebo 0908 513 375
    Edit: najlepsie Ba a okolie.
    miSo
    more children: (1)
  • 0000010100063528000635850100661307127019
    Mephist0 08.04.2013 - 08:32:39 level: 1 UP New
    hlada sa basak, ak by ste o niekom vedeli, posta plis
    http://bandzone.cz/erratum
  • 0000010100063528000635850100661307073937
    adhara 27.02.2013 - 13:47:35 (modif: 27.02.2013 - 13:53:02) level: 1 UP New Content changed
    ahoj, prosimta zhanam basaka do www.swarmsound.com ..
    ak by si nahodou vedela o niekom kto by chcel hrat electro/rock/industrial...

    e:
    btw asi by som to upresnil, ze najlepsie ak ovlada aj klavesy, zaklad
    dostane synth

    keby nieco piste na info@swarmsound.com


    Transform now!
    more children: (1)
  • 0000010100063528000635850100661307000010
    eRKK 09.01.2013 - 10:16:11 level: 1 UP [1K] New
    nenajde sa nejaky dychar/ka idealne trubka na obcasny jam session? Bratislava Istrochem ... psychadelic progresive thc positive... Miles Davis, Can, Guru Guru, 60te/70te roky a ine oplzlosti ... posta
    more children: (1)
  • 0000010100063528000635850100661306955042
    pokurvene holuby 05.12.2012 - 20:15:53 level: 1 UP New
    tak si podte aspon dakto zajamovat trocha :)
    hram basu, aparat mam, rad hram hlucno a s driveom kludne aj
    more children: (1)
  • 0000010100063528000635850100661306941505
    Synapse creator 27.11.2012 - 14:28:37 (modif: 19.06.2014 - 18:13:46) level: 1 UP [20K] New Hardlink Content changed
    experimental electronic + instrumental band
    on hiatus / finished
    Invites for gigs are appreciated, we are fully equipped and are generally quite modest and enjoy playing for fun.
    Members:
    Gender Student /Avoided, Nihil Buldozer, many Noize Konspiracy projects/
    Past and maybe future valued guests:
    Acidmilk /Amen Tma, Werkstatt Im Wald, Nihil Buldozer, Žena A Život/
    hLukáš /Morda Noise System/
    Kabal /Jacques Kustod, Zelený Antoin/
    Casi Cada Minuto /Noize Konspiracy fixed star/
    Releases:
    2011 - Hate EP [ listen or download @ last.fm ] (warning - harsh noise)
    2012 - Festival Of Philophobia EP [ Bandcamp (download for free/donate) ]
    Gigs:
    22.12.2011 - Klub U Očka /w hLukáš
    30.01.2012 - Artforum /w hLukáš
    02.02.2012 - Klub U Očka /w hLukáš
    23.03.2012 - Fuga as Ultrademon 3000 (Acidmilk & Gender Student's techno set)
    29.06.2012 - Fuga /w Casi Cada Minuto
    25.09.2012 - A4 /w Kabal /wo Gender Student
    24.11.2012 - Fuga /w Kabal
    08.06.2013 - Kyberia Session - FUGA /Gender Student & Acidmilk/, Bratislava
    05.07.2013 - Hradby Samoty IV. - Hrad Vevěří, Brno
    more children: (2)
  • 0000010100063528000635850100661306916709
    pokurvene holuby 11.11.2012 - 00:47:25 level: 1 UP [11K] New
    som basak, hladam si kapelu.
    optimisticka vizia:
    bubenik - technicky zdatny, presny, s napadom co bude hrat a so schopnostou ten napad pretvorit do reality. vyhravecky, picovinky su vitane, nie tupucky drevorubac, ovsem ked treba ujebat tak ujebat.urcite nie 7/8 polyritmicky egomaniacky fasista.
    gitarista - aj gitarista by mohol byt, taky co sa neuspokoji s 15w cinskym kombom a trojrocnymi strunami, rad popracuje na tucnom zvuku(jak cistom tak zkreslenom ci inak zefektovanom), zamasti pschyedelicku vyhravku, ale kila zneju ze mi vajca trase.
    ostatne nastroje asi netreba, cim viac ludi, tym viac problemov, aj ked dvaja gitaristi v kapele su sem tam fit.
    ofc vyrastali ste na kapelach ako alice in chains, pearl jam, soundgarden, nirvana, primus, temple of the dog, mad season, queen, mars volta, battles, qotsa, them crooked vultures, velvet underground, unkle, iggy pop, radiohead, smashing pumpkins, tool, led zeppelin, doors, sabot, atakdalej ale to neni vsetko a hudbu mate zedenu a nehanbite sa za to pri hre.
    nepocuvate indie picoviny a urcite ich nechcete hrat!
    skusanie by bolo aspon raz tyzdenne, v teplej skusobni ktoru ofc mate, najlepsie zadarmo alebo za rozumnu cenu, a ktora sa nezdiela s pankacmi. sem tam nejaky koncert. skusky by sa dohodovali variabilne, nakolko robim na zmeny.
    ludsky nie ste kokoti.
    realisticka vizia:
    bubenik - hra presne, neboji sa tomu ujebat. urcite nie 7/8 polyritmicky egomaniacky fasista. pozna viac ako dva rytmusy a prechody.
    gitarista - moze byt, ale musi byt kreativny, najlepsie ked sem tam donesie nejaky fit napad.
    ostatny nemusia byt, maximalne druhy gitarista.
    vyrastali ste na dobrej muzike, sem tam ste ale pocuvali roda stewarta, ale hanbite sa za to.
    nepocuvate indie picoviny a urcite ich nechcete hrat!
    skusobnu mate, je tam sice trochu chladno a je to v pici, ale je strazena.
    skusame raz tyzdenne, ale sem tam to nevyjde, ale to nevadi. sem tam nejaky koncert.
    ludsky nie ste kokoti.
    pesimisticka vizia:
    bubenik: 7/8 polyritmicky egomaniacky fasista. pozna vsetky prechody, kupil si vsetky cinely, 3/4 skusky ti ukazuje vsetky rytmy ktore pozna a ktore vymyslel. cez skusku nosi stale okolo krku biely uterak a hra zasadne v minishortkach.
    gitarista: kupil si si styloveho fender jagmastera + biely aparat, ktory je z ciny, nehra, ale je biely. struny si nemenis, netreba. a hras picoviny.
    v kapele este mate saxofon, klavesy, vibrafon, djka, steel pany, a tamburinu.
    pocuvali ste roda stewarta, nehanbite sa za to, ale teraz sa vam pacia napr. the kooks, alebo tie upistane pice zo svedska co si celu kreslenu pesnicku piskaju.
    pocuvate indie picoviny a urcite ich chcete hrat!
    alebo hrat horkyzeslize revival..
    skusobnu nemate a chcete aby som ju zohnal, popripade ste zohnali pod batelierom za 4500e na mesiac, a moze sa tam hrat len po 18:00 kazdy treti parny vikend. ale je to pod batelierom a to je hlavne.

    o mne: na basu hram uz cez desat rokov,na zaciatku som hral kadejake pankove picoviny, potom vlastne picoviny, covery(brr nikdy vice), so spevackym zborom, naozaj kadeco a vselikde, a preto by som mozno rad zacal hrat nieco co mi bude vyhovovat na 100% po hudobnej stranke. preto som to tak obsirne opisal;).
    momentalne mam jednu mierne uspatu kapelu a preto mi chyba hranie(za posledne tri mesiace som mal jednu skusku a to je bieda, a taha sa to tak rok).
    aparat mam popici, basy tiez, pedale su fit. mam aj auto a viem si to odviezt ;)normalne pracujem na zmeny, co je na picu, ale ked ma to bude bavit, raz tyzdenne budem mat urcite cas. na doplnujuce otazky rad zodpoviem.
    dik za pozornost
    P.S.: gitarista by mohol vediet spievat ;) lebo ja neviem
    more children: (6)
  • 0000010100063528000635850100661306902971
    antimon 01.11.2012 - 15:08:04 level: 1 UP New
    zhanam skusobnu v BA, kludne aj garaz, hlavne suchu
    asi aj zdielanie s inom kapelou by slo
    ak o niecom viete prosim posta
  • 0000010100063528000635850100661306864959
    maughli 05.10.2012 - 14:35:12 level: 1 UP [1K] New
    cavte,
    hram na gajdy (mimo to aj ine fukacie veci, vacsinou tradicne).
    Chcel by som vyskusat nejaku fuziu do rocku ci metalu, ak by mala nejaka kapela zaujem.
    ba.

    Ked bude niekto chciet, posuniem nejake nahravky alebo mam jedno video kde hram s doprovodom diabolskych husli.
    more children: (1)
  • 0000010100063528000635850100661306739686
    Synapse creator 12.07.2012 - 17:50:02 level: 1 UP [1K] New Hardlink
    hladame gitaristu
    poziadavky
    cas chut energia
    styl crossover

    cca 40 koncertov rocne

    p.s. putnite do do nejakeho hudobneho fora ak viete...
    more children: (1)
  • 0000010100063528000635850100661306713277
    zoje 24.06.2012 - 21:32:01 (modif: 24.06.2012 - 21:32:16) level: 1 UP New Content changed
    Hi all.

    Hladam si v BA kapelu / jednotlivca. Hram na bassgitaru, posledne 2-3 roky som nehraval skoro vobec, iba sem tam doma. A tak je hadam cas, sa tomu zacat poriadne venovat.

    Kludne si aj rad len tak s niekym zajamujem.

    --> posta, thx.
  • 0000010100063528000635850100661306703052
    ~ cosmic laughter ~ 18.06.2012 - 13:00:57 (modif: 18.06.2012 - 13:11:27) level: 1 UP [1K] New Content changed
    hlada sa gitaristka BA!!! zatial sme len rytmicke jadro t.j. ja(bicie) a basačka, možno aj spev zároveň s druhou gitarou by sme mali ale to na teraz moc neriešime.

    chceli by sme pravidelne cvičiť (čo už aj tak trocha robíme), zohrávať sa na coveroch (štýl nie je až taký dôležitý, basáčka má síce rada také dačo ako Editors, Paramore, Red hot a tak, ale mne je to v podstate jedno, ked to stíham zahrat :D) a potom sa uvidí.

    zatial skúšame v biskupiciach, ale kebyže najdeme členov tak by sa snád poriešilo aj niečo bližšie. vek: 18-27, ozývajte sa do pošty milé dámy

    edit: hrúbka
    edit 2: nezabúdajme ani na Foo Fighters, Hole a takéto :)
    more children: (1)
  • 0000010100063528000635850100661306569402
    domINo 25.03.2012 - 10:30:34 level: 1 UP New
    TRENČÍN?

    som gitarista/vocals. Bodol by sa nejaký bubeník nakolko mam este len zacinajuceho 17rocneho... Skusobna by bola, takze nejalepsie nejaka druha gitara popripadne bassak. heavy / rock / new / hardcore. thanks
  • 0000010100063528000635850100661306531431
    Shorty. 03.03.2012 - 09:22:35 level: 1 UP New
    Nove forum kapely M I L L H O U S E>
  • 0000010100063528000635850100661306488687
    pokurvene holuby 07.02.2012 - 21:12:12 level: 1 UP New
    Nejde si niekto tento tyzden zahrat?
    Potrebujem sa trocha dostat do formy, dva mesiace som zas hral tak max 3-4 krat.
    najlepsie bubenik, a gitara, som totizto basak, aparat mam, aj nastroj aj sa viem hockam dopravit.
    Lokacia: BA
  • 0000010100063528000635850100661306478934
    Timmy 02.02.2012 - 14:38:02 level: 1 UP New
    Hladame spevacku do rodinneho kruhu metalovej kapely ERRATUM. Ak si, alebo poznas niekoho kto by bol schopny a chcel s nami hrat...pls do posty.

    www.bandzone.cz/erratum
  • 0000010100063528000635850100661306367940
    Synapse creator 05.12.2011 - 14:43:14 level: 1 UP New Hardlink
    podporte kapelu nonprolific http://www.bandzone.cz/nonprolific hlasovanim na tejto stranke, nech si mozme zahrat na tomto feste http://gothoom.com/divokakarta.php (klik na link a meno kapely). dik a sry za spam
    more children: (5)
  • 0000010100063528000635850100661306353025
    Synapse creator 28.11.2011 - 10:59:11 level: 1 UP New Hardlink
    hladam priestor pre dve kapely, nezariadeny, hlavne aby bol vykurovany, nie vlhky(do 60% je to ok) s moznostou pristupu 24/7, najlepsie v mieste kde sa da hluk produkovat viacemenej hocikedy, male obmedzenia sa daju zvladnut(napr. hrat po 16:00 cez tyzden). mohol by byt strazeny, resp. aspon nejake mreze na okne, dverach.
    cca 40m2 staci, minimum aspon 25m2.
    Lokacia: Bratislava (optimum IV obvod)
    Cena: cca 150€/mesiac
    inak sme slusny, nechcem z toho trtkumbal alebo miesto na chlastanie a fetovanie. platime na cas.