login::
pass::
name::
id::
node:
Založme kapelu!
template:
3
parent:
kapely, formacie, projekty
owner:
blondacisko
viewed by:
created:
16.07.2004 - 13:51:29
cwbe coordinatez
:
101
63528
63585
1006613
ABSOLUT
K
YBERIA
permissions
you:
r,
system:
public
net:
yes
⠪
neurons
stats
|
by_visit
|
by_K
source
tiamat
K
|
my_K
|
given_K
last
commanders
polls
total descendants::
total children::178
9
❤️
show[
2
|
3
]
flat
pole
0
espinozino
0
mojo
0
bdY
0
pidri
0
Fil
0
fpoe
0
Huto
0
Mage
0
pokurvene ho...
0
zoje
0
skurva.
0
eno
0
maraki
0
chutko madada
2
domINo
2
capterova
2
donutella er...
3
sancho
3
O
3
antimon
3
Ta odtial
3
fiu
3
Abulia
3
twisted
3
archipelag
3
maughli
3
-sXero-
3
alexis
3
toolrad
3
ziman
3
eRKK
3
ππ
4
tina_blonjazz
4
blondacisko
4
~ cosmic lau...
4
zena v domac...
4
Seahorse
4
Mir2
4
2ManyFingers
4
misenka
4
lilien
4
astma.e
4
kacik
4
krokobox gomont
4
ciernabiela
4
dnes nie je ...
5
neon
8
MEDVEDIK
8
kaif
9
Shorty.
9
vili:am
9
hormone
9
dady
9
panda
9
Tsuxiit
9
gender student
13
Burnout
13
chelly
15
Corvinku
17
orwin
19
andread
19
georgino
21
palino
22
cpt. obvious
22
Pabloo
22
EGA
26
azazel_the_r...
28
bashka
28
khale
33
Reverend
33
mleczko
34
struna
34
K I R O
34
súdruh Kilián
34
Vymen si perinu
34
Majooo
34
Charlette
36
diagnoza: av...
37
borjazzub
41
kedilek
44
vrana666
44
lebov
44
Leleanne
45
MaRock
45
kleine.nana
45
gabowitch
47
Tomas Gargamel
50
redruM
53
DELIJAAH
53
l4z4rus
54
hroch
58
rimii
59
medique
63
djembeman
64
Ales
66
Gorgo
71
Divani
82
zhelophonyx
105
dank
125
kujon
138
zuzatka
141
Neo Amazingl...
142
LifeStorm
143
:={outKasted}
149
Toto forum je urcene predovsetkym pre tych, ktori chcu zalozit kapelu a zhanaju clenov, nastroje a ine veci potrebne na zalozenie fungujucej kapely...
title/content
title
content
user
0000010100063528000635850100661309247243
espinozino
05.06.2025 - 17:24:55
level: 1
UP
[
5K
]
New
05.06.2025-17:24:55
21.6. Jam session v presove v ciernom moste. Hraje sa od deviatej vecer az do rana. Pridte si zahrat. Kto hlada spoluhracov mozno ich tam najde.
more children: (1)
0000010100063528000635850100661309247242
espinozino
05.06.2025 - 17:24:53
level: 1
UP
New
05.06.2025-17:24:53
21.6. Jam session v presove v ciernom moste. Hraje sa od deviatej vecer az do rana. Pridte si zahrat. Kto hlada spoluhracov mozno ich tam najde.
0000010100063528000635850100661309151061
maverix
20.05.2024 - 14:27:12
level: 1
UP
New
20.05.2024-14:27:12
Žije to tu aj po 40-tke? Nechce dať niekto niečo dokopy?
Ja by som chcel skúsiť niečo (basa, prípadne doprovod gitara), nejaký punk, punk-rock... zabaviť sa... nehľadať v tom príjem :)
0000010100063528000635850100661308550849
pidri
04.10.2018 - 13:16:35
level: 1
UP
[
1K
]
New
04.10.2018-13:16:35
mam material hladam ludi. ci to bude regularna kapela, alebo iba projektova spolupraca este uvidime.
0000010100063528000635850100661308472071
pokurvene holuby
16.03.2018 - 11:52:03
(modif: 16.03.2018 - 16:30:24)
level: 1
UP
New
Hardlink
Content changed
16.03.2018-11:52:03
Caute,
rozmyslame nad zmenou skusobne, preto prijmem akekolvek typy na prenajom miestnosti.
Podmienky:
- nie periferia mesta, optimalne niekde medzi dubravkou, petrzalkou a novym mestom
- miestnost musi byt v zime vykurovana
- objekt by mal byt zabezpeceny(napr. strazna sluzba, mreze a pod.)
- moznost robit hluk 24/7
- velkost 25m2 a viac(vyssie stropy potesia)
- funkcne el. rozvody :)
- moznost miestnost upravit(par dier v stene napriklad)
Ak by ste aj mali nejaky dobry typ, ktory by to popr. celkom nesplnoval budem velmi rad.
Vopred dik
0000010100063528000635850100661307936648
tina_blonjazz
12.06.2015 - 17:06:45
(modif: 28.07.2015 - 11:20:15)
level: 1
UP
New
Content changed
Bassplayer FOUND!)
ola, nahodou nejaky sikovny basak na volnej nohe?:)alebo kontakt na niekoho znameho?
Hladame cloveka ktory si dokaze najst pre seba vlastny priestor v nasich trackoch a ovlada svoj nastroj minimalne na upper-intermediate urovni.
Nehladame dalsieho skladatela, ale nadsenca ktoreho bavi hranie
celkom by sa hodil nejaky extrovertko typ;)
sme live electronic band, hrame spolu cca 5 rokov, aktualne 3ja /voc/drums/samples/synth/guitar
viac info posta!;)
aktual kym neupdatnem na Bassplayer found.
0000010100063528000635850100661307805871
alexis
11.01.2015 - 17:14:26
(modif: 11.01.2015 - 17:14:48)
level: 1
UP
New
Content changed
11.01.2015-17:14:26
este stale spievam vokaly pomaly mastrujem v kostole..inak ro(c)k ala amy trochu jazz
more children: (1)
0000010100063528000635850100661307770023
kajo
27.11.2014 - 21:36:01
level: 1
UP
New
muzikanti do prahy
hram na basu a zhanam gitaristu, pripadne hracov na ine nastroje. praha. mam skusobnu. styl nie je zadefinovany nijak prisne, ale dobre by bolo, keby sa dalo debatovat o akordoch a stupniciach, aj ked to nie je uplne podmienka. inspiracie: od king crimson, cez jazz, radiohead, gifts from enola, ali ibn rashid, nin, gimmik ... skor je dolezity vhlad a vcit, nez styl.
more children: (1)
0000010100063528000635850100661307756045
Srot
11.11.2014 - 14:31:22
(modif: 11.11.2014 - 14:31:56)
level: 1
UP
New
Content changed
11.11.2014-14:31:22
zhnam gitaristu styl death/grind/gore....kapela cela teda odkrem gitary...skusobna je...v BA v pripade zaujmu posta a cislo a ozvem sa a mozme dohodnut daku skusku....
0000010100063528000635850100661307625873
fazulisko
21.06.2014 - 21:26:48
level: 1
UP
New
hľadá sa bubeník/čka
kontaktujte priamo chalanka cez fb, alebo mňa tu.
"HĽADÁM BUBENÍKA/ČKU do práve rodiacej (^^) sa kapelky ...dakoho, kto by mal chuť robiť veci zhruba v duchu pesničky nižšie ...ideálne z BA a blízkeho okolia, resp. kto tu v okolí pobýva, aby sme sa aj sem tam videli, napr. v skúšobni(poprosím aj o eventuálne zdieľanie, ak by ste dakto tušili niekoho niekde, napr. pre mňa mimo dosahu, ...že jsu tak drzej : )) )btw, pesnička zatiaľ bez textu, bez spevu, nahraté doma, bez šunky a bez vajíčka, len tak s chlebíkom, ta sorky za zníženú kvalitu obrazu a zvuku(Chesus)
kontakt (fb): IndiJán Bonifác Balthazar Borza"
https://www.youtube.com/watch?v=jdYVAT_qgB4#t=79
more children: (1)
0000010100063528000635850100661307486691
dnes nie je moj den
05.02.2014 - 00:09:27
level: 1
UP
[
6K
]
New
Hardlink
...hlada kapelu.
"Cena: zadarmo
Lokalita: Nitra
Predajca: Petra
Ahojte, som speváčka a hľadám rockovú skupinu (bicie, basgitara, gitara). Úspešne som absolvovala 7 rokov spevu na Základnej umeleckej škole a mám za sebou 1 rok štúdia na gitare. Mám skúsenosti s hraním na pódiu a taktiež vlastnú tvorbu a to vyše 60 piesní. Pre zaujímavosť, mám rada skupiny ako: Alice In Chains, Within Temptation, Led Zeppelin, Pearl Jam... Som otvorená novým nápadom a verím, že sa nájde pár schopných ľudí, ktorí majú radi hudbu. :) "
http://hudba.bazar.sk/7712632-hladam-rockovu-kapelu
more children: (3)
0000010100063528000635850100661307423857
chutko madada
10.12.2013 - 00:35:50
(modif: 10.12.2013 - 00:56:09)
level: 1
UP
[
6K
]
New
Content changed
10.12.2013-0:35:50
dlho som premyslal... ja chcem niekde spievat :) v kapele som spievat este neskusal, ale myslim, ze by som sa casom zabehol. mam za sebou par najebavok s akustikou, na ktorych mi ludia s 13000 promile skusali tlieskat. nepodarilo sa im to. povazujem sa neskromne za investiciu do buducnosti. stylovo mam rad trebars radiohead ci qotsa, ale pocuvam toho privela na skatulkovanie. najlepsie hram na gitaru, zvladnem aj basu a okrajovo klavesy. na bicie som kokot, nedavajte mi ich do ruky. hulim a pijem, ale som submisivny, ak na mna pouzijete bicik. nenavidim sa a par krat som sa porezal pri krajani cibule. nie som seksi a mam nohu c 45
od kapely ocakavam hlavne priestor, mokre kundy a priestor. nebavia ma covery, metal ani technicke onanie. uprednostnujem priamociarost a jednoduchost. chcem objavovat nove veci a rucat bariery
more children: (1)
0000010100063528000635850100661307370103
fazulisko
22.10.2013 - 22:43:36
level: 1
UP
[
1K
]
New
huslista wanted
hľadá sa huslista.
do kapely Arccus.
ukážka tu:
http://www.youtube.com/watch?v=2p4QgHB5fVs
alebo
http://www.youtube.com/watch?v=GQJMbt1Jgtc
BA.
viac info a kontakt na stránke www.arccus.sk
0000010100063528000635850100661307345636
dady
01.10.2013 - 21:05:06
level: 1
UP
[
1K
]
New
01.10.2013-21:05:06
Hladame pre zmenu sikovneho gitaristu a basaka.
V skatulke: na zaciatok nieco v style MUSE a neskor snad vlastna tvorba.
Skusobnu mame k dispozicii.
Pripadne otazky/info prosim do mailu: misoe.dady@gmail.com
Alebo 0908 513 375
Najlepsie Ba a okolie.
miSo
more children: (1)
0000010100063528000635850100661307259128
dady
18.07.2013 - 15:36:15
(modif: 18.07.2013 - 22:09:41)
level: 1
UP
[
1K
]
New
Content changed
18.07.2013-15:36:15
Caute, hladame sikovneho klavesaka/cku a basaka/cku.
Na nieco kludnejsie v style Deftones, Muse, A perfect circle, Puscifer...
V zlozeni spev, klavesy, bicie, basa popripade sample.
Skusobnu mame k dispozicii.
Pripadne otazky/info prosim do mailu: misoe.dady@gmail.com
Alebo 0908 513 375
Edit: najlepsie Ba a okolie.
miSo
more children: (1)
0000010100063528000635850100661307127019
Mephist0
08.04.2013 - 08:32:39
level: 1
UP
New
08.04.2013-8:32:39
hlada sa basak, ak by ste o niekom vedeli, posta plis
http://bandzone.cz/erratum
0000010100063528000635850100661307073937
adhara
27.02.2013 - 13:47:35
(modif: 27.02.2013 - 13:53:02)
level: 1
UP
New
Content changed
od kamarata ak by niekto
ahoj, prosimta zhanam basaka do www.swarmsound.com ..
ak by si nahodou vedela o niekom kto by chcel hrat electro/rock/industrial...
e:
btw asi by som to upresnil, ze najlepsie ak ovlada aj klavesy, zaklad
dostane synth
keby nieco piste na info@swarmsound.com
Transform now!
more children: (1)
0000010100063528000635850100661307000010
eRKK
09.01.2013 - 10:16:11
level: 1
UP
[
1K
]
New
TRUBKA wanted
nenajde sa nejaky dychar/ka idealne trubka na obcasny jam session? Bratislava Istrochem ... psychadelic progresive thc positive... Miles Davis, Can, Guru Guru, 60te/70te roky a ine oplzlosti ... posta
more children: (1)
0000010100063528000635850100661306955042
pokurvene holuby
05.12.2012 - 20:15:53
level: 1
UP
New
05.12.2012-20:15:53
tak si podte aspon dakto zajamovat trocha :)
hram basu, aparat mam, rad hram hlucno a s driveom kludne aj
more children: (1)
0000010100063528000635850100661306941505
gender student
27.11.2012 - 14:28:37
(modif: 19.06.2014 - 18:13:46)
level: 1
UP
[
20K
]
New
Hardlink
Content changed
Charming Assistant
experimental electronic + instrumental band
on hiatus / finished
Invites for gigs are appreciated, we are fully equipped and are generally quite modest and enjoy playing for fun.
Members:
Gender Student
/Avoided, Nihil Buldozer, many Noize Konspiracy projects/
Past and maybe future valued guests:
Acidmilk
/Amen Tma, Werkstatt Im Wald, Nihil Buldozer, Žena A Život/
hLukáš
/Morda Noise System/
Kabal
/Jacques Kustod, Zelený Antoin/
Casi Cada Minuto
/Noize Konspiracy fixed star/
Releases:
2011 - Hate EP
[ listen or download @ last.fm ]
(warning - harsh noise)
2012 - Festival Of Philophobia EP
[ Bandcamp (download for free/donate) ]
Gigs:
22.12.2011
- Klub U Očka /w hLukáš
30.01.2012
- Artforum /w hLukáš
02.02.2012
- Klub U Očka /w hLukáš
23.03.2012
- Fuga as Ultrademon 3000 (Acidmilk & Gender Student's techno set)
29.06.2012
- Fuga /w Casi Cada Minuto
25.09.2012
- A4 /w Kabal /wo Gender Student
24.11.2012
- Fuga /w Kabal
08.06.2013
- Kyberia Session - FUGA /Gender Student & Acidmilk/, Bratislava
05.07.2013
- Hradby Samoty IV. - Hrad Vevěří, Brno
more children: (2)
0000010100063528000635850100661306916709
pokurvene holuby
11.11.2012 - 00:47:25
level: 1
UP
[
11K
]
New
11.11.2012-0:47:25
som basak, hladam si kapelu.
optimisticka vizia:
bubenik
- technicky zdatny, presny, s napadom co bude hrat a so schopnostou ten napad pretvorit do reality. vyhravecky, picovinky su vitane, nie tupucky drevorubac, ovsem ked treba ujebat tak ujebat.urcite nie 7/8 polyritmicky egomaniacky fasista.
gitarista
- aj gitarista by mohol byt, taky co sa neuspokoji s 15w cinskym kombom a trojrocnymi strunami, rad popracuje na tucnom zvuku(jak cistom tak zkreslenom ci inak zefektovanom), zamasti pschyedelicku vyhravku, ale kila zneju ze mi vajca trase.
ostatne nastroje asi netreba, cim viac ludi, tym viac problemov, aj ked dvaja gitaristi v kapele su sem tam fit.
ofc vyrastali ste na kapelach ako alice in chains, pearl jam, soundgarden, nirvana, primus, temple of the dog, mad season, queen, mars volta, battles, qotsa, them crooked vultures, velvet underground, unkle, iggy pop, radiohead, smashing pumpkins, tool, led zeppelin, doors, sabot, atakdalej ale to neni vsetko a hudbu mate zedenu a nehanbite sa za to pri hre.
nepocuvate indie picoviny a urcite ich nechcete hrat!
skusanie by bolo aspon raz tyzdenne, v teplej skusobni ktoru ofc mate, najlepsie zadarmo alebo za rozumnu cenu, a ktora sa nezdiela s pankacmi. sem tam nejaky koncert. skusky by sa dohodovali variabilne, nakolko robim na zmeny.
ludsky nie ste kokoti.
realisticka vizia:
bubenik
- hra presne, neboji sa tomu ujebat. urcite nie 7/8 polyritmicky egomaniacky fasista. pozna viac ako dva rytmusy a prechody.
gitarista
- moze byt, ale musi byt kreativny, najlepsie ked sem tam donesie nejaky fit napad.
ostatny nemusia byt, maximalne druhy gitarista.
vyrastali ste na dobrej muzike, sem tam ste ale pocuvali roda stewarta, ale hanbite sa za to.
nepocuvate indie picoviny a urcite ich nechcete hrat!
skusobnu mate, je tam sice trochu chladno a je to v pici, ale je strazena.
skusame raz tyzdenne, ale sem tam to nevyjde, ale to nevadi. sem tam nejaky koncert.
ludsky nie ste kokoti.
pesimisticka vizia:
bubenik:
7/8 polyritmicky egomaniacky fasista. pozna vsetky prechody, kupil si vsetky cinely, 3/4 skusky ti ukazuje vsetky rytmy ktore pozna a ktore vymyslel. cez skusku nosi stale okolo krku biely uterak a hra zasadne v minishortkach.
gitarista:
kupil si si styloveho fender jagmastera + biely aparat, ktory je z ciny, nehra, ale je biely. struny si nemenis, netreba. a hras picoviny.
v kapele este mate saxofon, klavesy, vibrafon, djka, steel pany, a tamburinu.
pocuvali ste roda stewarta, nehanbite sa za to, ale teraz sa vam pacia napr. the kooks, alebo tie upistane pice zo svedska co si celu kreslenu pesnicku piskaju.
pocuvate indie picoviny a urcite ich chcete hrat!
alebo hrat horkyzeslize revival..
skusobnu nemate a chcete aby som ju zohnal, popripade ste zohnali pod batelierom za 4500e na mesiac, a moze sa tam hrat len po 18:00 kazdy treti parny vikend. ale je to pod batelierom a to je hlavne.
o mne: na basu hram uz cez desat rokov,na zaciatku som hral kadejake pankove picoviny, potom vlastne picoviny, covery(brr nikdy vice), so spevackym zborom, naozaj kadeco a vselikde, a preto by som mozno rad zacal hrat nieco co mi bude vyhovovat na 100% po hudobnej stranke. preto som to tak obsirne opisal;).
momentalne mam jednu mierne uspatu kapelu a preto mi chyba hranie(za posledne tri mesiace som mal jednu skusku a to je bieda, a taha sa to tak rok).
aparat mam popici, basy tiez, pedale su fit. mam aj auto a viem si to odviezt ;)normalne pracujem na zmeny, co je na picu, ale ked ma to bude bavit, raz tyzdenne budem mat urcite cas. na doplnujuce otazky rad zodpoviem.
dik za pozornost
P.S.: gitarista by mohol vediet spievat ;) lebo ja neviem
more children: (6)
0000010100063528000635850100661306902971
antimon
01.11.2012 - 15:08:04
level: 1
UP
New
01.11.2012-15:08:04
zhanam skusobnu v BA, kludne aj garaz, hlavne suchu
asi aj zdielanie s inom kapelou by slo
ak o niecom viete prosim posta
0000010100063528000635850100661306864959
maughli
05.10.2012 - 14:35:12
level: 1
UP
[
1K
]
New
05.10.2012-14:35:12
cavte,
hram na gajdy (mimo to aj ine fukacie veci, vacsinou tradicne).
Chcel by som vyskusat nejaku fuziu do rocku ci metalu, ak by mala nejaka kapela zaujem.
ba.
Ked bude niekto chciet, posuniem nejake nahravky alebo mam jedno video kde hram s doprovodom diabolskych husli.
more children: (1)
0000010100063528000635850100661306739686
.:KONIK:.
12.07.2012 - 17:50:02
level: 1
UP
[
1K
]
New
Hardlink
hlada sa gitarista
hladame gitaristu
poziadavky
cas chut energia
styl crossover
cca 40 koncertov rocne
p.s. putnite do do nejakeho hudobneho fora ak viete...
more children: (1)
0000010100063528000635850100661306713277
zoje
24.06.2012 - 21:32:01
(modif: 24.06.2012 - 21:32:16)
level: 1
UP
New
Content changed
24.06.2012-21:32:01
Hi all.
Hladam si v BA kapelu / jednotlivca. Hram na bassgitaru, posledne 2-3 roky som nehraval skoro vobec, iba sem tam doma. A tak je hadam cas, sa tomu zacat poriadne venovat.
Kludne si aj rad len tak s niekym zajamujem.
--> posta, thx.
0000010100063528000635850100661306703052
~ cosmic laughter ~
18.06.2012 - 13:00:57
(modif: 18.06.2012 - 13:11:27)
level: 1
UP
[
1K
]
New
Content changed
18.06.2012-13:00:57
hlada sa gitaristka BA!!! zatial sme len rytmicke jadro t.j. ja(bicie) a basačka, možno aj spev zároveň s druhou gitarou by sme mali ale to na teraz moc neriešime.
chceli by sme pravidelne cvičiť (čo už aj tak trocha robíme), zohrávať sa na coveroch (štýl nie je až taký dôležitý, basáčka má síce rada také dačo ako Editors, Paramore, Red hot a tak, ale mne je to v podstate jedno, ked to stíham zahrat :D) a potom sa uvidí.
zatial skúšame v biskupiciach, ale kebyže najdeme členov tak by sa snád poriešilo aj niečo bližšie. vek: 18-27, ozývajte sa do pošty milé dámy
edit: hrúbka
edit 2: nezabúdajme ani na Foo Fighters, Hole a takéto :)
more children: (1)
0000010100063528000635850100661306569402
domINo
25.03.2012 - 10:30:34
level: 1
UP
New
25.03.2012-10:30:34
TRENČÍN?
som gitarista/vocals. Bodol by sa nejaký bubeník nakolko mam este len zacinajuceho 17rocneho... Skusobna by bola, takze nejalepsie nejaka druha gitara popripadne bassak. heavy / rock / new / hardcore. thanks
0000010100063528000635850100661306531431
Shorty.
03.03.2012 - 09:22:35
level: 1
UP
New
MLHS
Nove forum kapely
M I L L H O U S E>
0000010100063528000635850100661306488687
pokurvene holuby
07.02.2012 - 21:12:12
level: 1
UP
New
07.02.2012-21:12:11
Nejde si niekto tento tyzden zahrat?
Potrebujem sa trocha dostat do formy, dva mesiace som zas hral tak max 3-4 krat.
najlepsie bubenik, a gitara, som totizto basak, aparat mam, aj nastroj aj sa viem hockam dopravit.
Lokacia: BA
0000010100063528000635850100661306478934
Timmy
02.02.2012 - 14:38:02
level: 1
UP
New
Hladame spevacku
Hladame spevacku do rodinneho kruhu metalovej kapely ERRATUM. Ak si, alebo poznas niekoho kto by bol schopny a chcel s nami hrat...pls do posty.
www.bandzone.cz/erratum
0000010100063528000635850100661306367940
twisted
05.12.2011 - 14:43:14
level: 1
UP
New
Hardlink
05.12.2011-14:43:14
podporte kapelu nonprolific
http://www.bandzone.cz/nonprolific
hlasovanim na tejto stranke, nech si mozme zahrat na tomto feste
http://gothoom.com/divokakarta.php
(klik na link a meno kapely). dik a sry za spam
more children: (5)
0000010100063528000635850100661306353025
pokurvene holuby
28.11.2011 - 10:59:11
level: 1
UP
New
Hardlink
skusobna
hladam priestor pre dve kapely, nezariadeny, hlavne aby bol vykurovany, nie vlhky(do 60% je to ok) s moznostou pristupu 24/7, najlepsie v mieste kde sa da hluk produkovat viacemenej hocikedy, male obmedzenia sa daju zvladnut(napr. hrat po 16:00 cez tyzden). mohol by byt strazeny, resp. aspon nejake mreze na okne, dverach.
cca 40m2 staci, minimum aspon 25m2.
Lokacia: Bratislava (optimum IV obvod)
Cena: cca 150€/mesiac
inak sme slusny, nechcem z toho trtkumbal alebo miesto na chlastanie a fetovanie. platime na cas.